Aleksandra Adamska wspomina plan serialu "Pati". "To było jakieś absolutne błogosławieństwo, odlot"

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Ola Adamska o pracy na planie serialu "Pati"
Ola Adamska o pracy na planie serialu "Pati"Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/25

Serial "Pati" podbił serca widzów podobnie jak "Skazana", której jest spin-offem. W rozmowie z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl Aleksandra Adamska zdradziła, jak wyglądał plan produkcji.

Aleksandra Adamska wspomina pracę na planie "Pati"

Spin-off "Pati" nagrywany był przez 53 dni zdjęciowe, a aktorka, która wciela się w główną postać, każdego z nich była na planie. - Ludzie pracujący po 20-30 lat - operatorzy czy szwenkerzy, ludzie z ekipy, mówili, że nie pamiętają filmu, czy serialu, w którym główna bohaterka serialu na 53 dni ekipy, miała 53 dni zdjęciowe - powiedziała Aleksandra Adamska.

Aktorka przyznała, że na planie panowała niesamowita atmosfera. - Ekipa, którą skomponował nam Przemek Malec, czyli kierownik produkcji serialu "Pati" to było jakieś absolutne błogosławieństwo, to był jakiś absolutny odlot. My się poznawaliśmy z dnia na dzień coraz bardziej, coraz lepiej, żartowaliśmy, wspieraliśmy się. W pewnym momencie przestaliśmy czuć, że jesteśmy w pracy - wyznała aktorka.

Jakie oblicze Pati poznamy w spin-offie?

W spin-offie poznamy nieco bliżej Patrycję Cichy, czyli "Pati", którą miliony widzów pokochały w serialu "Skazana".

- Utwierdzimy się w przekonaniu, że te przeczucia, które mieliśmy jako widzowie, bo wydaje mi się, że takie przeczucie ludzie mieli, że to jest osoba dobra, że jest to osoba opiekuńcza, osoba wrażliwa, osoba z ambicjami. Tylko w życiu jej nie wyszło. To będziemy mogli dzięki temu szczegółowemu przebiegowi historii i temu, że faktycznie moja bohaterka w ogóle z ekranu nie schodzi, będziemy mogli ją dokładniej poznać - podsumowała Adamska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości