Gwiazdy

Alanis Morissette urodziła trzecie dziecko! Znamy płeć, piosenkarka pokazała zdjęcie maluszka

Gwiazdy

Fot. Tom Merton/ Getty Images

Alanis Moriosette urodziła swoje trzecie dziecko - tym razem jest to chłopiec. Radosną nowiną podzieliła się z fanami na swoim Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie synka. Chłopiec przyszedł na świat 8 sierpnia.

Najmłodsze dziecko Alanis Morisette to Winter Mercy Morissette-Treadway. Piosenkarka o ciąży poinformowała na swoim instagramowym profilu, tutaj też oznajmiła światu o narodzinach swojego najmłodszego dziecka i opublikowała zdjęcie maluszka. Prawda, że maleństwo jest słodkie?

Alanis Morisette jest żoną rapera Mario "Souleye" Treadway'a z którym mają dwoje starszych dzieci: dziewięcioletniego syna Ever Imre i trzyletnią córeczkę Onyx Solace. W wieku 44 lat Alanis Morisette urodziła ich trzecie wspólne dziecko - Wintera Mercy. Alanis i Mario są małżeństwem od 2010 roku.

Alanis Morisette od dziecka marzyła o tym, aby być sławną. Brała udział w programach typu talent-show. Pierwszą piosenkę napisała mając dziewięć lat, a swoją pierwszą płytę wydała mając jedenaście lat. Największą popularność przyniósł piosenkarce jej trzeci album (z 1995 roku): Jagged Little Pill. Na krążku znalazł się hit Ironic. Płyta sprzedała się w 33 milionach egzemplarzy.

Pamiętacie hit Alanis Morisette "Ironic"?

>>> Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości