Gwiazdy

Alan Andersz to nie tylko aktor. Jego niecodzienna pasja zaskoczy fanów

Gwiazdy

Alan Andersz dał się niedawno poznać w roli Patryka w serialu "39 i pół tygodnia". Na co dzień nie tylko pojawia się na planach zdjęciowych, ale także swoim warsztacie, gdzie oddaje się swojej pasji. Aktor spawa m.in. meble. Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła Alana w jego drugiej pracy.

Alan Andersz został spawaczem

Aktor zdradził nam, że w wolnym czasie chętnie sięga po spawarkę i robi meble na wymiar pod konkretne życzenie klienta. Co najbardziej pasjonuje go w tym rzemiośle?

- Zawsze chciałem się nauczyć spawać, bo metal jest mocny. Zacząłem się zajmować też kamieniami, marmurem i granitem itd. Kamień to klasa i styl, drewno jest cieplutkie, a metal jest po prostu mocny - usłyszeliśmy.

Alan w rozmowie z Kingą Burzyńską przyznał, że aktorstwo ma niewiele wspólnego z jego drugą pasją. Dzięki tak różnym zajęciom, ma przestrzeń, by odpocząć od show-biznesu.

- To są totalnie dwie różne rzeczy. Chciałem nauczyć się spawać dla spawania, poznałem różne techniki. Zrobiłem sobie meble do mieszkania. To jest super chillujące - usłyszeliśmy.

- W spawaniu podoba mi się, że tworzę nowe rzeczy. To jara mnie najbardziej. A jak to jest u kogoś w domu, to jest super - dodał.

Alan Andersz wspiera Strajk Kobiet

Aktor wykorzystał swoją pasję także do tego, by odnieść się do bieżących wydarzeń w Polsce. Wyspawana w metalu błyskawica jest wyrazem jego protestu. Fanki były zachwycone jego pomysłem. Pod postem czytamy:

  • Statuetka zdobywczyń tytułu "Kobieta walczącą 2020" wędruje dooooo... NAS!
  • Świetne, brawo Alan❗️ Dziękujemy
  • Dzięki za wsparcie

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Kinga Burzyńska

Pozostałe wiadomości