Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przymierza się do sadzenia warzyw. Swoją wiedzą w tym temacie zaskoczył ją Mateusz Hładki

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

Prowadząca Dzień Dobry TVN zapytała na swoim Instagramie, jakie warzywa warto posadzić o tej porze roku. Pomocni internauci od razu zaczęli jej doradzać. Jeden z komentarzy szczególnie przykuwa uwagę. Okazało się, że Mateusz Hładki zna się nie tylko na gwiazdach, ale też na prowadzeniu ogrodu.

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnie dni spędzała bardzo aktywnie, o czym świadczą jej nowe zdjęcia na Instagramie. Wiemy, że wybrała się na przejażdżkę rowerową, spacer nad wodę, a także przygotowała miejsce na posadzenie warzyw. To właśnie ostatnie zajęcie wzbudziło największe zainteresowanie internautów.

Agnieszka Woźniak-Starak w roli ogrodniczki

Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła w mediach społecznościowych kadr, na którym widzimy, jak ubrana w zimową kurtkę i grubą czapkę przygotowuje ziemię. Jednak w tym przypadku to nie zdjęcie jest ważne, ale opis, który dodała. Zimny kwiecień dał się we znaki ogrodnikom, dlatego dziennikarka, zwróciła się o radę:

Miejsce już jest, teraz pytanie, co posadzić? I czy tej zimy coś wyrośnie?

– zapytała.

Mateusz Hładki nie samym show-biznesem żyje

Długo nie trzeba było czekać, a pod postem pojawiły się liczne komentarze. Jako pierwszy rady Agnieszce Woźniak-Starak udzielił dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który wykazał się dużo wiedzą w tym temacie.

- Warzywa najlepiej siać na pierwszego maja, wcześniej można ewentualnie cebule albo czosnek. Na pewno nie sieje się teraz cukinii, fasoli (żadnych strączkowych), ogórków, kapusty, pomidorów - z tym lepiej poczekać do połowy maja. Pointa jest taka - jak nie zrobiłaś tego wcześniej, postaw w tych dniach na cebule i czosnek – poradził.

Agnieszka Woźniak-Starak była pod wrażeniem jego wiedzy. - Wow, Mateusz, dlaczego Ty się zajmujesz showbizem? - Jeszcze nie raz Cię zaskoczę - odpowiedział. Jak dodał, pracując w innej stacji, miał epizod w redakcji zajmującej się właśnie tematami związanymi z rolnictwem.

Wiemy już, że dziennikarka powinna postawić na cebule i czosnek, a co radzą jej inni internauci?

"Gdzieś trzeba znaleźć miejsce dla karczochów, pięknie zdobią ogród i są przepyszne", "Jarmuż nawet zimę przetrwa i zdrowia doda", "Mega, począwszy od sałaty, marchewki, pietruszki... Koniecznie szklarnia na pomidory, paprykę, ogórki", "Poziomki" – komentują fani. I tak można byłoby jeszcze długo wymieniać. Agnieszka Woźniak-Starak podziękowała za komentarze i zdradziła, że ma w planach wybudować kolejną szklarnię.

Zobacz także:

Kasia Łaska, Rafał Zawierucha i Sławomir Idziak o kulisach Oscarów: "Miałem przepiękne spotkanie z Quincy Jonesem"

Sonia Bohosiewicz świętuje ostatnie jednocyfrowe urodziny syna. "Zacznę być już mamą nastolatków?"

Oscary 2021. Viola Davis, Anthony Hopkins i Gary Oldman wśród nominowanych. Kto jeszcze? Zobacz pełną listę

Zobacz wideo: Kamala Harris –wiceprezydent Stanów Zjednoczonych prywatnie

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości