Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak w zjawiskowym bikini. "Jak pięknie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak ku zaskoczeniu fanów opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, do której zapozowała w bikini. Do tej pory na próżno było szukać w jej galerii takiego zdjęcia. Internauci od razu zasypali komplementami prowadzącą Dzień Dobry TVN. "Cudowna" - czytamy w komentarzach.

Agnieszka Woźniak-Starak pozuje w basenie

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce, która doczekała się pokaźnego grona fanów na Instagramie. Na jej profilu odnajdziemy zarówno fotografie związane z pracą, jak i te ukazujące chwile w domowym zaciszu. Jej najnowsze zdjęcie, na którym widzimy dziennikarkę w basenie, przykuło uwagę wielu internautów.

Pora wracać

Widok rozpościerającej się błękitnej wody skradł serca fanów. Część internautów zasugerowała dziennikarce, by nie spieszyła się z powrotem. Inni z kolei nie mogą się doczekać, aż poprowadzi Dzień Dobry TVN.

"Nie rób tego, tu zimno, ciemno i wietrznie", "Nie wracaj. Tam tak pięknie", "Wykorzystuj każdą sekundę", "Ale extra! Grunt, że chociaż na chwilę się oderwałaś", "Wakacje dobrze robią na głowę i duszę. Czasem trzeba się oderwać i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy", "Czekamy na DDTVN", "Super. Aga! Czekam w Dzień Dobry TVN!" - czytamy pod postem.

Zobacz wideo: Agnieszka Woźniak-Strak o relacji z Ewą Drzyzgą

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o relacji z Ewą Drzyzgą oraz o tym, dlaczego nie wsiadają razem do jednej windy. Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Agnieszka Woźniak-Strak w bikini

Kolejna rzecz, którą czujni fani zauważyli, to fakt, że do zdjęcia zapozowała w bikini. Nie jest to codzienny widok, więc nie zabrakło też komplementów. "Wow", "Piękna", "Super" - to tylko przykłady, bo miłych słów odnajdziemy tam wiele.

Agnieszka Woźniak-Starak dała się poznać jako ikona stylu, która lubi bawić się modą. Łączy różne faktury, kolory i miesza np. boho z rockową koszulką. Jej stylizacje często są opisywane na łamach czasopism oraz komentowane w kobiecych portalach. Wybór kostiumu kąpielowego również jest nietuzinkowy. Dziennikarka zdecydowała się na pomarańczowe bikini z zabudowanym dołem, które podkreśliło jej opaleniznę i piękną sylwetkę.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego:  Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości