Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny. Fanka: "Wygląda pani bombowo"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNPiotr Molecki/East News

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła uczcić swoje urodzimy w wyjątkowy sposób. Dzień rozpoczęła od intensywnego treningu, a fakt uwieczniła na swoim Instagramie. Zdjęcie dziennikarki wywołało lawinę komentarzy. Ile lat skończyła nasza prowadząca?

Agnieszka Woźniak-Starak ma urodziny

Prowadząca Dzień Dobry TVN ma co świętować. 15 kwietnia obchodzi urodziny. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie skończyła 43 lata. Swoje święto uczciła w wyjątkowy sposób, bo na treningu. W mediach społecznościowych zdradziła, że formę ma zamiar utrzymać co najmniej do następnego roku.

- Z okazji 43 urodzin Patryk Puczyłowski przeciągnął mnie po macie. Plan jest taki, żeby utrzymać formę przynajmniej do 44, dalej moja wyobraźnia nie sięga. Ps. Ze zmęczenia chociaż na chwilę zapomniałam o tym, co dzieje się za oknem - napisała na Instagramie.

Fani dziennikarki nie czekali długo z komentarzami. W wiadomościach pod postem składali jej serdeczne życzenia i nie dowierzali, że ma 43 lata.

- Wygląda Pani tak fantastycznie, że niejedna 20-latka może Pani pozazdrościć. Wszystkiego najlepszego! - napisała jedna z fanek. - Spełnienia marzeń dziewczynko, z tego co pamiętam, wrotki odpalamy po 60-tce, a teraz jeszcze się trzymamy. Wszystkiego naj Aga - dodała inna. Co jeszcze pisali fani?

Zdjęcie Agnieszki z uśmiechniętym trenerem zdobywa coraz więcej komentarzy, bo trudno przejść obojętnie obok tak pozytywnej fotografii.

  • "Dużo zdrowia i siły do dalszych ćwiczeń! Moja córka też obchodzi urodziny dziś"
  • "Oby zawsze czuła Pani wiatr we włosach"
  • "43? Pani wygląda jakby miała 25. Cera przepiękna. Sto lat"
  • "Dużo miłości i wspaniałych przyjaciół wokół, szczególnie tych na 4 łapach również urodzinowe woof woof od moje psinki kochanej, która też dziś ma swoje urodziny"
  • "Wygląda Pani bombowo"

- piszą internauci.

Dołączamy się do tych ciepłych słów i również życzymy Agnieszce samych wspaniałości. Wszystkiego najlepszego!

Agnieszka Woźniak-Starak - kariera

Dziennikarka swoją karierę w mediach rozpoczynała w 2003 roku. Na początku związana była z radiem, jednak z czasem przyszedł czas także na telewizję. Agnieszka Woźniak-Starak przez lata swojej pracy prowadziła wiele programów, wydarzeń, premier filmowych i koncertów. W 2013 i 2014 roku prowadziła wakacyjne wydania Dzień Dobry TVN. Od jesieni 2020 roku w parze z Ewą Drzyzgą poprowadzi codzienne wydania.

- My od początku na nic się nie umawiamy. Kompletnie nie ustalamy, kto co powie, ani nawet, kto zaczyna, więc to jest trochę taki żywy organizm - powiedziała w jednym z wywiadów Agnieszka Woźniak-Starak.

Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, a wolny czas spędza na aktywności fizycznej.

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak na uroczym zdjęciu z ukochanym psem. "I to jest właśnie miłość"

"Zawsze odważnie marzyłam". Natalia Szroeder o rywalizacji z Quebonafide i nowych projektach

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca w szortach i kaloszach. Tamara Arciuch: "Ale nogi"

Zobacz wideo: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga mówią Dzień Dobry TVN!

Autor: Jola Marat

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości