Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak o polskim show-biznesie. "Trochę brokatu i niewiele pod spodem"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

Agnieszka Woźniak-Starak świat show-biznesu zna od podszewki. Od lat obserwuje go dziennikarskim okiem, ale też siłą rzeczy uczestniczy w nim, będąc gwiazdą znaną z mediów. Czy brylowanie na czerwonych dywanach to coś, co jeszcze sprawia jej radość? Opowiedziała o tym w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską z Dzień Dobry TVN.

Agnieszka Woźniak Starak - kariera

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek. Od blisko 20 lat pracuje w mediach, m.in. radiu i telewizji, a ze stacją TVN jest związana od 2013 roku. Była prowadzącą m.in. takich programów, jak "Azja Express", "Aplauz, Aplauz!", "Na językach" czy "Big Brother". Obecnie wraz z Ewą Drzyzgą wita o poranku widzów Dzień Dobry TVN.

Praca w mediach przyniosła Woźniak-Starak dużą popularność. Jest zapraszana na czerwone dywany i show-biznesowe imprezy, często jest bohaterką artykułów na łamach gazet i na portalach plotkarskich. Wywiady, których udziela, są przedrukowywane i szeroko komentowane. W mediach społecznościowych obserwuje ją ponad 600 tys. osób.

Agnieszka Woźniak-Starak o show-biznesie

Sandra Hajduk-Popińska zapytała Agnieszkę, jaki ma stosunek do show-biznesu. Czy to jest świat, który ją kręci?

- W ogóle mnie nie kręci. Mam o nim mniej więcej takie zdanie, jak miałam wtedy, kiedy prowadziłam program "Na językach", więc nie najlepsze. Myślę, że jest tutaj trochę kolorków, trochę brokatu i niewiele pod spodem - powiedziała dziennikarka. - Ale chyba zawsze miałam w sobie jakiś dystans do tego świata i starałam się go nie traktować tak strasznie serio. Bo to jest chyba taka największa zguba, jak my traktujemy go za poważnie. A już na pewno po różnych wydarzeniach w moim życiu staram się być z boku i nie wchodzić za głęboko. Nie chcę być tak głęboko w show-biznesie. Nie wiem, czy mi to wychodzi - przyznała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości