Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak na uroczym zdjęciu z ukochanym psem. "I to jest właśnie miłość"

Gwiazdy

Tomasz Urbanem/East News

W mediach społecznościowych Agnieszka Woźniak-Starak od czasu do czasu pokazuje kulisy studia Dzień Dobry TVN oraz pojedyncze kadry z życia prywatnego. Na najnowszym zdjęciu towarzyszy jej ukochany pies. Selfie gwiazdy zebrało masę pozytywnych komentarzy.

Agnieszka Woźniak-Starak w naturalnym wydaniu

Agnieszka Woźniak-Starak prowadzi bardzo aktywne życie. Kiedy nie jest w studiu Dzień Dobry TVN, oddaje się się swoim pasjom, a do tych z pewnością można zaliczyć sport. Kilka dni temu prezenterka relacjonowała na Instagramie wyjazd do Zakopanego, gdzie jeździła na skitourach. Po intensywnym wypoczynku przyszedł czas na relaks w domowym zaciszu.

W pracy Agnieszka Woźniak-Starak jest w pełnym makijażu i dopracowanej fryzurze. W mediach społecznościowych bardzo często pokazuje się za to bez make upu. Na najnowszym selfie zaprezentowała się fanom w luźnym, domowym wydaniu. Uwagę zwracają też lekko pofalowane rozpuszczone włosy.

- Love. Trzymajcie się w tę śnieżycę! - dopisała prezenterka.

Agnieszka Woźniak-Starak na selfie z psem

Gospodyni Dzień Dobry TVN zapozowała do zdjęcia z jednym ze swoich pupili. Gwiazda nie ukrywa, że ma słabość do czworonogów i mieszka z kilkoma. Internauci od razu zabrali się za komentowanie tego uroczego obrazka.

- I to jest miłość - pisze jedna z internautek.

- Cudowne zdjęcie - dodaje inna.

Damian Michałowski również dorzucił przysłowiowe trzy grosze i zaproponował koleżance, żeby zabrała psa na plan zdjęciowy naszego programu. To akurat nie byłaby nowość. Nie tak dawno Marcin Prokop przyprowadził swojego pupila do studia. Rufus był bardzo grzeczny i po cichu towarzyszył swojemu opiekunowi.

Który z uczestników "Big Brothera" ma szansę zaistnieć w show-biznesie? Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości