Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu. "Wygląda Pani jak nastolatka"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Agnieszka Woźniak-Starak jest wyjątkowo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Prezenterka Dzień Dobry TVN dzieli się z fanami kulisami swojego życia osobistego. Ostatnio mogliśmy podejrzeć, jak spędza swój czas wolny. Zdjęcie z książką przykuło uwagę internautów, ale to nie lektura była w centrum uwagi. Brak makijażu na twarzy Agnieszki wywołał niemałe poruszenie.

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu

Dziennikarka wie, jak zachęcić fanów do czytania. Wystarczyło zdjęcie z twarzą nietkniętą kosmetykami, żeby pod jej zdjęciem zaroiło się od komentarzy. Ale nic w tym dziwnego, bo dziennikarka wygląda naprawdę rewelacyjnie! Zresztą spójrzcie sami:

- Jeśli chcecie się na moment oderwać od rzeczywistości, pandemii itd., a lubicie piękne, polskie baśnie, to ja Wam strasznie polecam Radka Raka "Baśń o wężowym sercu", czyli tegoroczną nagrodę Nike. Ja przepadłam, dziękuję, do zobaczenia, nie ma mnie - czytamy we wpisie Agnieszki Woźniak Starak.

Wielbiciele nie szczędzili Agnieszce komplementów.

- Nie poznałam Cię! Pięknie i świeżo wyglądasz - napisała jedna z fanek.

- Ślicznie Pani w tych okularkach. Wygląda Pani jak nastolatka - dodała inna.

Agnieszka Woźniak Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w Dzień Dobry TVN w duecie z Ewą Drzyzgą 14 września tego roku.

- Wierzę, że na 15-lecie istnienia Dzień Dobry TVN nowa para zrobi nowe flow w programie - mówił wówczas o nowej parze prowadzących Edward Miszczak.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Radek Rak - laureat Nike 2020, miłośnik Beskidów, weterynarz

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości