Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk w emocjonalnym wpisie: "Mało to doceniamy na co dzień"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Agnieszka Włodarczyk w studio Dzień Dobry TVN

W obliczu tragedii na Ukrainie, Agnieszka Włodarczyk, tak jak większość Polaków, jednoczy się w pomocy dla potrzebujących i bardziej niż kiedykolwiek docenia to co ma. Aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami w emocjonalnym wpisie w mediach społecznościowych. Za co jest wdzięczna?

Agnieszka Włodarczyk w emocjonalnym wpisie

Agnieszka Włodarczyk jest tą gwiazdą, która chętnie dzieli się szczęśliwymi momentami ze swojego życia. Miłość, ukochany syn, piękne miejsca i wyjątkowe chwile, to wszystko pokazuje swoim fanom w social mediach. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie odniosła się do sytuacji w Ukrainie.

- Trafiłam dziś na ładny cytat… nie znam autora niestety, ale mam nadzieję, że mi to wybaczy. "Jeśli masz coś czego nie oddałbyś za żadne pieniądze, to znaczy, że jesteś bogaty"… W świetle tej całej ogromnej tragedii uświadamiamy sobie jak wiele mamy i jak mało to doceniamy na co dzień. Jeśli jesteś zdrowy, masz dach nad głową i co do garnka włożyć - doceń to. Jeśli na koniec dnia możesz położyć się we własnym łóżku i przykryć ciepłą kołdrą, jeśli możesz przytulić ukochanego męża i dziecko - doceń co masz. Mamy tak dużo… - napisała w poście Agnieszka Włodarczyk.

Ukraina

Wojna rozdzieliła ich z bliskimi
Wojna rozdzieliła ich z bliskimi Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Agnieszka Włodarczyk o tym co najważniejsze w życiu

Wsparcie osób znanych to wielkie gesty, ale i proste słowa. W obliczu wojny każda forma jest niezwykle ważna, daje nadzieję i pozwala dostrzec to co najważniejsze w życiu człowieka - miłość, dom, rodzina i zdrowie. Dyskusja pod wpisem artystki jest tego dowodem.

- Tak naprawdę w każdej chwili w ciągu naszego życia ktoś ucieka przed wojną, gdzieś jest straszny głód, gdzie indziej aresztowani są przeciwnicy reżimu. To co teraz się dzieje bardziej nas dotyka, bo jest to tak blisko, bo są podobni do nas. Trzeba pomagać, ale nadal trzeba cieszyć się życiem i właśnie doceniać to, co mamy w danej chwili - brzmi jeden z komentarzy internautek. - Pani Agnieszko Święte słowa!!… doceńmy to co mamy - napisała inna obserwatorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości