Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk pokazała się w stroju kąpielowym. "Niczym bogini Afrodyta"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Agnieszka Włodarczyk jest szczęśliwą mamą kilkumiesięcznego Milana. Aktorka doskonale odnajduje się w tej roli i chętnie publikuje w sieci rodzinne fotografie. Tym razem zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie w stroju kąpielowym. Jak na kadr zareagowali fani?

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu z synem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami w lipcu 2021 roku. Milan zupełnie odmienił życie aktorki, która po urodzeniu syna chętnie porusza w sieci tematy związane z macierzyństwem. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć nawiązujących do tej ważnej roli. W bogatym zbiorze znalazło się także miejsce na czarno-białą fotografię, na której gwiazda zaprezentowała się w stroju kąpielowym, trzymając na rękach kilkumiesięcznego synka.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Kadr opatrzyła krótkim opisem, informującym o tym, że zdjęcie zostało zrobione na 40 piętrze. Aktorka zapozowała z dzieckiem przy oknie, z którego rozciąga się widok na panoramę miasta. Większość internautów zignorowała jednak ten fakt, skupiając się na wyglądzie idolki i wyjątkowym charakterze sesji zdjęciowej.

Agnieszka Włodarczyk zapozowała w stroju kąpielowym

Post wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Nic w tym dziwnego, Agnieszka Włodarczyk pokazała się fanom w niecodziennej, bardzo kobiecej odsłonie. Internauci z zachwytem komplementowali jej sylwetkę, ale nie pozostali też obojętni na artystyczne walory fotografii.

- "To zdjęcie ma klimat. Cudnie", "Wyjątkowo piękne zdjęcie", "Nadałaś temu zdjęciu coś niesamowitego. Jest nagość (tak modna w tych czasach), ale odbiór całkowicie artystyczny i mega pozytywny", "Rewelacja! Czy może być piękniejsza bliskość i miłość?", "Piękne ujęcie", "Niczym bogini Afrodyta", "Tylko pozazdrościć takiej figury", "Boskie ciało", "Śliczna, zgrabna kobieta" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości