Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk relacjonuje pierwsze dni po narodzinach synka. "Musimy przybrać na wadze"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Włodarczyk postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały pierwsze dni we troje. Niedawno aktorka oraz jej partner Robert Karaś zostali rodzicami Milana. - To najpiękniejsze 10 dni mojego życia - napisała Włodarczyk w poście na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk podsumowuje pierwsze chwile z synem

Aktorka na swoim Instagramie zamieściła post, w którym podzieliła się ze swoimi obserwatorami refleksjami po 10 dniach od narodzin synka. Okazuje się, że Włodarczyk jest zachwycona tym czasem.

Wielu rodziców po narodzinach dziecka narzeka na brak snu. Jednak Agnieszka nie należy do tego grona. Przyznała, że nie chodzi "śnięta", bo jej pociecha bardzo ładnie śpi z dwoma przerwami na jedzenie. Problemy pojawiły się natomiast w kwestii karmienia piersią.

- Jeśli chodzi o jedzonko walczymy, żeby karmić piersią, ale okazuje się, że to nie jest takie proste… Dokarmiamy mlekiem modyfikowanym o bardzo dobrym składzie, bo musimy przybrać na wadze - wyznała aktorka.

Włodarczyk w trakcie ciąży i teraz dzieli się ze swoimi obserwatorkami przemyśleniami i radami. Tym razem wspomniała o tym, żeby wyprawkę wyposażyć w wagę dla dziecka.

- Zobaczymy, co będzie dalej… Każdego dnia podajemy probiotyk i witaminę D3, każdego dnia również zużywamy mnóstwo pieluszek… Jak sobie pomyślę, że nasze mamy/babcie używały pieluszek tetrowych i po każdym użyciu je prały to robi mi się słabo. Po za tym kochamy, całujemy ile się da i puszczamy mu cichutko @meskie_granie - podsumowała 10 dni aktorka.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Informacja o tym, że aktorka i triathlonista są w związku obiegła media rok temu. Wówczas para opublikowała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie, a niedługo później razem wyjechali do Indonezji, gdzie spędzili kilka miesięcy. Na ich profilach nie brakowało relacji ze wspólnie spędzanego czasu.

W styczniu tego roku aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem z brzuszkiem, informując, że spodziewają się dziecka. Pierwszy trymestr Włodarczyk spędziła na wyspie, później musieli wrócić ze względu na zobowiązania zawodowe. Dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami i celebrują pierwsze dni życia Milana, ich synka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Urodzinowe podsumowania 40-letniej Agnieszki Włodarczyk

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości