Gwiazdy

Końcówka ciąży daje się we znaki Agnieszce Włodarczyk. "15 przystanków na toaletę i ból kości ogonowej"

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk już niebawem powita na świecie pierwsze dziecko. Aktorka i jej ukochany, Robert Karaś, wykorzystują ostatnie chwile ciąży i planują spontaniczne wycieczki. Ostatnio musieli jednak zmienić część planów.

Agnieszka Włodarczyk o ciążowych dolegliwościach

Ciąża rządzi się swoimi prawami. Nadprogramowe kilogramy, zachcianki żywieniowe, a do tego objawy takie jak mdłości czy bóle pleców. Nikt nie powiedział, że ciężarne kobiety mają łatwo. Czas oczekiwań na dziecko, przepełniony miłością partnera sprawia, że przyszłe mamy wyglądają zniewalająco i promiennie. Najlepszym tego przykładem jest Agnieszka Włodarczyk, która na każdym zdjęciu wygląda obłędnie. Tych trochę już jest, bo aktorka od czasu, gdy przyznała, że jest w ciąży, z chęcią dzieli się kadrami, na których pokazuje duży brzuszek.

Oprócz cukierkowych chwil gwiazda szczerze mówi także o trudniejszych stronach ciąży. Niedawno przyznała, że dokuczają jej nieprzyjemne dolegliwości, które uniemożliwiają ukochane podróże. Z tego względu aktorka poprosiła fanów o pomoc i zapytała o rekomendowane miejsca na wypoczynek w Polsce. W opisie podkreśliła także swoje wymagania.

Kochanie, możemy jeszcze spokojnie pojechać gdzieś dalej samochodem, wiesz... Włochy, Chorwacja, ooo wiem - Majorka! Świetny pomysł! Korzystajmy, póki możemy - mówiłam jeszcze miesiąc temu. A teraz, po krótkiej wizycie w Gdyni, 15 przystankach na toaletę i bolącej kości ogonowej od długiego siedzenia stwierdzam - no way! Jeśli wycieczka, to tylko po Polsce! I super, cieszę się, tylko niech ta pogoda przestanie być zmienna jak baba w ciąży. Standardowo poproszę o fajne miejscówki, tylko żeby można było chodzić na basen. Dłuuugi basen

- czytamy pod zdjęciem.

Agnieszka Włodarczyk poprosiła fanów

Nowy post Agnieszki Włodarczyk bardzo szybko pobudził fanów do interakcji. Pod zdjęciem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy, w których to internauci polecali klimatyczne miejscówki na wypoczynek. Wśród najczęściej wymienianych miejsc znalazły się polskie góry, a także regiony takie jak Pomorze i Mazury. Internautki, które są już doświadczonymi mamami, podzieliły się dodatkowo radami dotyczącymi ciążowych dolegliwości.

- Też miałam cholerny ból kości ogonowej w ostatnim trymestrze - odpowiedni masaż i ćwiczenia bardzo pomogły!

- Mi nawet pojechanie na zakupy już sprawia trudność, bo muszę szukać toalety, a mam tylko 5 km do miasta - piszą.

Życzymy dużo zdrowia i cierpliwości!

Jak w efektowny sposób powiedzieć bliskim o ciąży?

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska znowu razem. Przyjaciółki pokazały, co zmieniło się od czasu "Azja Express"

Agnieszka Włodarczyk pokazała rodzinne zdjęcie przy świątecznym stole. Aktorka urodę odziedziczyła po mamie

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pozuje z ukochanym kotem. Fanki pytają: "Czy to bezpieczne?"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości