Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach: "Długo na mrozie nie wytrzymałam". Czy podróżowanie w ciąży jest bezpieczne?

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Włodarczyk zdecydowanie nie przepada za zimą. Aktorka postanowiła wyjechać z kraju i naładować baterie przed wiosną. Zdjęciem z egzotycznej podróży podzieliła się z fanami na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach

Pogoda, którą mamy za oknem raczej nie zachęca do wyjścia z domu. Z podobnego założenia wychodzi Agnieszka Włodarczyk. Aktorka zdecydowała się opuścić Polskę i wybrać na egzotyczne wakacje. W poście umieszczonym na Instagramie napisała: "Długo na mrozie nie wytrzymałam?".

Okazuje się, że fani Agnieszki Włodarczyk także tęsknią za słońcem i chętnie znaleźliby się na jej miejscu. Komentujący zwrócili uwagę nie tylko na egzotyczną scenerię, którą widać na zdjęciu, ale także na wygląd aktorki. Trzeba przyznać, że Agnieszka Włodarczyk w ciąży wygląda naprawdę kwitnąco!

  • Czerp energię ze słońca, a tak na marginesie ciąża ci służy wyglądasz kwitnąco
  • U lalala.... hot Mama!!???
  • Cudownie ❤️

Agnieszka Włodarczyk podróżuje w ciąży

Niestety wyjazd aktorki do ciepłych krajów nie wszystkim jej fanom przypadł do gustu. Aktorka jest bowiem w ciąży i oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Niektórzy twierdzą, że artystka ze względu na swój stan nie powinna podróżować. Czy słusznie?

W ocenie specjalistów podróżowanie w ciąży jest bezpieczne, pod warunkiem, że przebiega ona prawidłowo. Najlepszym czasem na wyjazd jest drugi trymestr ciąży. Ogromna większość kobiet w tym czasie czuje się bardzo dobrze i ma sporo energii do działania. W drugim trymestrze ryzyko przedwczesnego porodu też jest dużo mniejsze.

Podróże należy odpuścić w pierwszym trymestrze. To w tym okresie takie nieprzyjemne dolegliwości, jak wymioty czy mdłości są najbardziej nasilone. Dodatkowo, w tym czasie ryzyko poronienia jest dość wysokie. Lekarze odradzają podróże również w samej końcówce ciąży.

Urodzinowe podsumowania 40-letniej Agnieszki Włodarczyk

Zobacz także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - startuje 5. sezon. Eksperci wyjaśniają, jak dobierają pary

Tylko u nas: Klaudia Halejcio opowiedziała o ciąży. "Czuję, że dziecko będzie miało temperament po mnie"

Od 14 lat tworzą szczęśliwy związek. Cezary i Edyta Pazurowie o przepisie na miłość: "Znajdujemy przyjemność w pokonywaniu trudności"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości