Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk na romantycznym zdjęciu z partnerem. "Jeden jedyny"

Gwiazdy


Agnieszka Włodarczyk pod koniec lipca oznajmiła w mediach społecznościowych, że poznała miłość swojego życia. Aktorka spotyka się z triathlonistą Robertem Karasiem. Niedawno na Instagramie pochwaliła się romantycznym, wspólnym zdjęciem. Ten wzrok mówi wszystko.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Włodarczyk znalazła „tego jedynego” partnera, z którym spędzić chce resztę życia. Aktorka od czasu, gdy publicznie przyznała, że spotyka się z Robertem Karasiem, nie kryje swoich uczuć.

Niedawno zakochani spędzili wspólnie wakacje we Włoszech, a uroczymi kadrami podzieli się z fanami. Zarówno Agnieszka, jak i Robert opublikowali w sieci romantyczne zdjęcie, na którym głęboko patrzą sobie w oczy.

Jeden jedyny

- podpisała fotografię 39-latka.

Fani nie pozostali obojętni wobec nowego zdjęcia. Pod postem zostawili wiele komentarzy, w których nie ukrywali zachwytu. Pod adresem pary padło wiele komplementów oraz gratulacji. Internauci stwierdzili także, że para idealnie do siebie pasuje, a nawet jest wizualnie podobna.

Jesteście Państwo tacy do siebie podobni, szczęśliwości!

- czytamy pod zdjęciem.

Kim jest wybranek Agnieszki?

Agnieszka Włodarczyk do tej pory nie zaznała szczęścia w miłości, a każdemu ze związków daleko było do happy endu. Aktorka na początku kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a następnie przez 10 lat związana była z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Niestety i w tej relacji zabrakło szczęścia. Po roku serce Agnieszki skradł kolega po fachu Mikołaj Krawczyk. W mediach dużo pisano wtedy o wielkiej miłości, a następnie burzliwej relacji aktorów. Związek zakończył się po czterech latach.

Ostatecznie Agnieszka szczęście odnalazła u boku Roberta Karasia, triathlonisty, który na swoim koncie ma kilka znaczących sukcesów, w tym rekordy świata. 31-latek wcześniej związany był z Natalią Ćwik-Karaś.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#oneandonly

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Robin Thicke ponownie zostanie ojcem. Muzyk i jego dziewczyna April Love Geary spodziewają się trzeciego dziecka. Są już rodzicami 2-letniej Mii i 18-miesięcznej Loli. 43-latek i modelka spotykają się od 5 lat.

Zobacz także:

Wywiad z Elizabeth Debicki: "Ta polska część we mnie ciągnęła mnie do aktorstwa"

Ślub w czasach pandemii. Jak wyglądało bajkowe przyjęcie Dawida Czupryńskiego i jego ukochanej?

"Płacz nad młodością, co odchodzi". Kayah i Karolina Cicha o współpracy, kobiecych duetach i powrocie na scenę

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości