Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk organizuje kolejny wyjazd. "Planujemy uciec od zimy"

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk planuje kolejne wakacje. Aktorka poinformowała, że nie zamierza spędzać zimy w Polsce. Wymagania aktorki są bardzo doprecyzowane. Za pomocą Instagrama zapytała fanów, czy domyślają się, gdzie tym razem się wybiera.

Agnieszka Włodarczyk - pierwsza zima we troje

Agnieszka Włodarczyk rozpoczęła pracę jako aktorka już w wieku 14 lat. Pierwszą poważną rolą był udział w kultowym musicalu "Metro" Janusza Józefowicza. Popularność przyniosła jej rola tytułowa "Sary" w filmie Macieja Ślesickiego. Aktorka przez lata była aktywna zawodowo. Ostatnio jej życie prywatne zmieniło się o 180 stopni. Agnieszka stworzyła szczęśliwy związek z triathlonistą Robertem Karasiem. W lipcu zakochani przywitali na świecie swojego syna - Milana. Cała rodzina już w lipcu wybrała się na urlop, a teraz planują już kolejny wyjazd.

Agnieszka Włodarczyk i zima na rajskich plażach

Aktorka za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że w końcu z partnerem obrali cel kolejnej podróży. Celebrytka nie planuje spędzać zimy w Polsce. W swoim wpisie na Instagramie opisała warunki konieczne dla wakacyjnego domu i zapytała fanów, czy domyślają się gdzie tym razem się wybiera.

Agnieszka przedstawiła swoje warunki:

  • "W miarę wysoka temperatura jak na zimę i dużo słonecznych dni;
  • Dobre miejsce do treningów Roberta;
  • Cywilizowane szpitale;
  • Mili ludzie;
  • Dobra kuchnia;
  • Wynajem domu nie za miliony".

Następnie podkreśliła, że właśnie takie miejsce udało jej się znaleźć. - Oczywiście wszystko szybko może się zmienić, u nas to normalne, ale póki co miejsce mamy ustalone. Ciekawe, czy domyślacie się gdzie - napisała na Instagramie.

Fani w komentarzach podpytywali celebrytkę o możliwą dobrą odpowiedź: "Marbella?", "Malaga?", "Tulum?", "Teneryfa?". Prawidłową odpowiedź zapewne poznamy wkrótce.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Projekt Plaża – Agnieszka Włodarczyk

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości