Gwiazdy

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami? Dwutygodnik podał sensacyjną wiadomość

Gwiazdy

Niedawno media obiegła niespodziewana wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami. Według ustaleń dziecko narodziło się już w grudniu.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha – życie prywatne

Związek pary od początku trzymany był w tajemnicy. Zakochani poznali się kilka lat temu na planie jednego z polskich seriali. W 2018 roku aktorzy w tajemnicy przed mediami powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Choć reporterzy wielokrotnie widzieli na dłoniach pary identyczne obrączki, zakochani do tej pory nie potwierdzili ślubu.

Wszystko wskazuje na to, że związek aktorów wchodzi na kolejny etap. Prawdopodobnie jeszcze pod koniec zeszłego roku rodzina artystów powiększyła się o nowego członka.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha zostali rodzicami

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki to jedna z par, która chroni swoją prywatność i niewiele mówi o życiu osobistym. Choć aktorzy nie potwierdzili informacji, wszystko wskazuje na to, że doczekali się pierwszego dziecka. Jak podaje magazyn "Party", zakochani kilka tygodni temu powitali na świecie córkę.

- To córeczka. Mała przyszła na świat w połowie grudnia. Jest śliczna i zdrowa

– przyznała w rozmowie z "Party" osoba z otoczenia pary.

Według wieści przekazanych przez informatora aktorka miała rodzić w szpitalu publicznym. Niestety z powodu pandemii na salę porodową nie wpuszczono partnera.

- To najpiękniejszy prezent, jaki Agnieszka dostała z okazji 35. urodzin - czytamy w "Party".

Agnieszka Więdłocha o planach zawodowych: Dużo przede mną w tym roku. Może w końcu widzowie zobaczą mnie w jakimś serialu

Zobacz także:

Kelly Rowland urodziła. Piosenkarka opublikowała rozkoszne zdjęcie synów

Kasia Wołejnio przeprowadziła się na drugi koniec świata i odnalazła miłość. Żona Hollywood wyznała: "Miałam fajny romans, który się przedłużył"

"Mama ginekolog" znów to zrobiła! Ogromne pieniądze dla Wielkiej Orkiestry

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Party.pl

Pozostałe wiadomości