Gwiazdy

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuch tydzień po porodzie. "Próbowałam wciągnąć, ale się nie daje"

Gwiazdy

instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz tydzień temu przywitała na świecie swoją drugą córeczkę. Wczoraj aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała pociążowy brzuch. Szczerość Agnieszki docenili jej obserwatorzy.

Powrót do formy po ciąży Agnieszki Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz jest obecnie mamą dwóch dziewczynek. 3-letniej Zosi i nowo narodzonej Marysi. Agnieszka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, pod którym napisała:

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robię przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka „Poczytaj mi mamo” i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych „posiedzeniach” zaczytuje się w „W głębi kontinuum” o rodzicielstwie bliskości! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać. PS. Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje. #motherhood #mombody #bookslover #bookstagram #parenthood

Szczerość aktorki docenili jej obserwatorzy, którzy nie szczędzili Agnieszce komplementów i słów uznania w komentarzach.

>>>Zobacz też: "Ciąża to stan przereklamowany!" Szczere wyznanie Agnieszki Sienkiewicz.

>>>Anita Szydłowska pokazała brzuch po ciąży. Może zawstydzić Lewandowską!<<<

Autor: Anna Kobyłka

Źródło: instagram.com/agnieszkasienkiewicz

Pozostałe wiadomości