Gwiazdy

Agnieszka Sienkiewicz szykuje siedlisko na Mazurach. "Będę tu kiedyś gotować dla przyjaciół, pielić ogródek i robić przetwory"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się w mediach społecznościowych kawałkiem ziemi na Mazurach. Aktorka zdradziła, że zamierza tam stworzyć wspaniałe siedlisko. Kto pierwszy zarezerwował już pobyt w tym miejscu?

Agnieszka Sienkiewicz i jej wymarzone siedlisko na Mazurach

Agnieszka Sienkiewicz dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka wraz z początkiem nowego tygodnia opublikowała zdjęcie z Mazur i zdradziła, że niebawem w miejscu tym powstanie jej wymarzone siedlisko. Gwiazda entuzjastycznie zapowiedziała, że ruina "wyrastająca" spośród pokrzywy będzie oazą, w której chętnie gościć będzie przyjaciół.

Z tego powstanie kiedyś nasze wspaniałe mazurskie siedlisko… Póki co pokrzywy do kolan i ruina, ale będę tu kiedyś gotować dla przyjaciół, pielić ogródek i robić przetwory

– czytamy pod fotografią na Instagramie.

Na wspaniałą wieść bardzo szybko zareagowali znajomi aktorki. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci zgłaszali chęć pobytu w siedlisku. Wakacje na Mazurach "zaklepał" już m.in. aktor Tomasz Ciachorowski.

- Będę częstym gościem. Pielić ogródka nie umiem, ale mogę kosić trawniki – stwierdził.

- Wspaniale! Też mam takie marzenie – napisała aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka.

Agnieszka Sienkiewicz – stylowy dom

Gwiazda w mediach społecznościowych pokazuje od czasu do czasu wnętrza swojego domu. Jak się okazuje, aktorka urządziła go w tradycyjnym stylu z dodatkiem nowoczesnych elementów. We wszystkich pomieszczeniach dominują jasne kolory, a znajdujący się w centralnym punkcie kominek oraz skórzana kanapa dodają wnętrzu charakteru.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer – aktorka i mama w podróży. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Edyta Pazura krytycznie o zachowaniu współczesnych mężczyzn: "Dziwne to czasy"

Robert Kochanek zdradził, dlaczego zależało mu na udziale w programie "40 kontra 20". "Szczęście było codziennie"

Karolina Malinowska wspomina przeszłość. "Była bieda. Czasem nie było czego do garnka włożyć"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości