Gwiazdy

Agnieszka Radwańska szczerze o byciu mamą. "Pierwszy miesiąc był ciężki"

Gwiazdy

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska pół roku temu została mamą. Jak odnajduje się w nowej dla siebie roli? W ostatnim wywiadzie gwiazda opowiedziała o swojej codzienności z małym Kubą.

Przez lata Agnieszka Radwańska dostarczała sportowych emocji fanom tenisa nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Po zakończeniu kariery gwiazda skupia się przede wszystkim na rodzinie. Latem ubiegłego roku Isia została mamą. W lipcu razem z mężem Dawidem Celtem powitali na świecie syna, Jakuba. Chłopiec z miejsca stał się oczkiem w głowie rodziców.

Agnieszka Radwańska pierwszy raz otwarcie o macierzyństwie

Agnieszka Radwańska nie ma w zwyczaju pokazywać za wiele z życia prywatnego w sieci. Od czasu do czasu dumna mama chwali się jednak w mediach społecznościowych zdjęciami małego Kuby. Ostatnio była tenisistka udzieliła wywiadu "Gali". Pierwszy raz tak otwarcie opowiedziała o wychowywaniu dziecka i nowej dla siebie roli. Jak wyznała, zależy jej na tym, aby syn od małego wiedział, że na sukces i pieniądze trzeba zapracować samemu.

- Myślę, że to jest jedno z największych wyzwań dla mnie jako matki - wychować go tak, żeby nie miało dla niego znaczenia, że od początku ma wszystko. To jest mój cel, by pokazać Kubusiowi, że pieniądze nie biorą się znikąd. Że na nie trzeba sobie zapracować, że nic nie ma za darmo - powiedziała.

Jak na dumną mamę przystało, gwiazda rozpływała się na swoim synem.

- Pogodny, uśmiechnięty, szczęśliwy. Dobrze śpi. Świetnie się rozwija. Daje mi mnóstwo radości i poczucie, że nic innego się nie liczy, tylko ten dzieciaczek, który jest koło mnie. Ten uśmiech, którego nie da się z niczym porównać - wyliczała.

Agnieszka Radwańska spełnia się w roli mamy

Mimo obaw Radwańska nie ukrywa, że szybko odnalazła się jako mama i nie żałuje tego, że zakończyła karierę na rzecz założenia rodziny.

- Nie sądziłam, że się tak szybko w tym odnajdę. Na początku byłam przerażona, jak sobie poradzę. Pierwszy miesiąc był ciężki, ale potem wszystko się uspokoiło i nie wyobrażam sobie już teraz innego życia - wyznała.

Na koniec wywiadu była tenisistka zażartowała, że teraz do szczęścia brakuje jej już tylko córki. Niewykluczone zatem, że w niedalekiej przyszłości rodzina Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta ponownie się powiększy.

Zobacz wideo: Urszula Radwańska wykorzystała przerwę, spowodowaną pandemią koronawirusa, na ukończenie studiów. "Od dzisiaj pani magister uczelni AWF Kraków"

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości