Gwiazdy

Agnieszka Musiał i Bovska nagrały wyjątkowy singiel. "Bardzo lubimy słodycze"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Słodki duet, czyli artystki w utworze "Cukier"
Dzień Dobry TVNSłodki duet, czyli artystki w utworze "Cukier"

Agnieszka Musiał i Bovska zdecydowały się połączyć siły, by nagrać piosenkę o wymownym tytule "Cukier". Oryginalny singiel to nie lada gratka dla miłośników twórczości obu artystek. W Dzień Dobry TVN wokalistki opowiedziały o kulisach pracy nad tym wyjątkowym projektem.

Agnieszka Musiał i Bovska o współpracy

Agnieszka Musiał to wszechstronnie utalentowana artystka, która od lat koncertuje w Polsce i za granicą. W maju 2017 roku ukazał się jej debiutancki album "Błogo". Magda Grabowska-Wacławek, posługująca się pseudonimem Bovska, dała się poznać szerszej publiczności jako autorka tekstów, kompozytorka, performerka, jak również ilustratorka grafik. Co więcej, została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 roku. Spotkanie dwóch tak nieprzeciętnych artystek musiało zaowocować niezwykłą, zapadającą w pamięć współpracą. Wokalistki poznały się wiele lat temu w studiu, ale zbliżyły do siebie dopiero za sprawą miesięcznej trasy koncertowej.

- Jak to bywa w trasie, ludzie poznają się od podszewki - oceniła Bovska, a jej słowa natychmiast spotkały się z potwierdzeniem ze strony Agnieszki Musiał.

- Nie dość, że się zaprzyjaźniłyśmy, to jeszcze do tego zorientowałyśmy się, że bardzo lubimy słodycze. W momencie, kiedy z Jaśkiem pracowaliśmy w studiu nad tą piosenką, to wiedziałam, że Magda, jeśli tylko się zgodzi, będzie absolutnie najlepszym gościem do tego, żeby wystąpić - wyznała artystka.

Scena Dzień Dobry TVN

Paulina Gołębiowska w piosence „Mniej więcej”
Paulina Gołębiowska w piosence „Mniej więcej” Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Agnieszka Musiał i Bovska w utworze "Cukier"

Utwór "Cukier" to przewrotna opowieść o słodyczach, która niesie za sobą ciekawe przesłanie. Miłośnicy twórczości obu wokalistek z pewnością docenią niebanalny tekst i liczne walory artystyczne przeboju, którego producentem jest Jan Smoczyński.

- Zależało mi przede wszystkim na tym, żeby powstała piosenka, która wywoła uśmiech słuchacza. Mam nadzieję, że nam się to udało - podsumowała Agnieszka Musiał.

Agnieszka Musiał feat. Bovska w utworze "Cukier". Zobacz wideo:

Agnieszka Musiał feat. Bovska w utworze "Cukier"
Agnieszka Musiał feat. Bovska w utworze "Cukier"
Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Mjagielski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości