Gwiazdy

Agnieszka Mrozińska wyszła za mąż. Na ślubie nie tylko panna młoda była ubrana na biało

Gwiazdy

Agnieszka Mrozińska.jpg

Agnieszka Mrozińska, aktorka telewizyjna i musicalowa wyszła za mąż za projektanta Alexa Caprice. Bajkowa uroczystość, na którą panna młoda przyleciała, wraz z druhnami, helikopterem odbyła się na Zamku w Ogrodzieńcu. Co ciekawe, na uroczystości w zarezerwowaną dla panny młodej biel ubranych było zdecydowanie więcej osób.

Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice są już po ślubie

Kiedy kilka dni temu przybyli na ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, podkreślali, że również oni niebawem staną na ślubnym kobiercu. Tak się rzeczywiście stało, bo we wtorek, 17 sierpnia powiedzieli sobie "tak". I trzeba przyznać, że zrobili to w wyjątkowym stylu. Uroczystość odbyła się w plenerze, na błoniach Zamku w Ogrodzieńcu. Pan młody przybył zabytkowym autem, panna młoda wraz z druhnami: Barbarą Kurdej-Szatan, Mają Hyży i Katarzyną Kamińską przyleciała na miejsce ceremonii helikopterem. Na udostępnionych przez gości pary nagraniach widać, jak Agnieszka idzie do ołtarza w rytm piosenki "You raise me up", którą na żywo śpiewał Rafał Szatan - jeden z drużbów pana młodego. Muzycznych akcentów na uroczystości nie brakowało, chwilę później piosenkę "Hallelujah" dla mamy zaśpiewała jej córka z pierwszego małżeństwa, Nadia.

Na uwagę zasługują bezsprzecznie stylizacje nowożeńców. Agnieszka przepięknej kremowej sukni ślubnej z gorsetową górą, opadającymi ramiączkami i szeroką, tiulową spódnicą, autorstwa Sylwii Kopczyńskiej, pan młody miał na sobie zaprojektowany przez siebie garnitur.

Na ślubie nie zabrakło osób znanych. W tym wyjątkowym dniu parze towarzyszyli między innymi Elżbieta Romanowska, Mateusz Damięcki z żoną, Paweł Domagała i Katarzyna Grabowska,

White wedding - dlaczego goście pary młodej ubrani byli na biało?

Na umieszczonych w sieci relacjach widać, że wszyscy goście ubrali się na biało. Czy oznacza to, że popełnili faux pas? Często podkreśla się, że ten kolor jest w tak wyjątkowym dniu zarezerwowany tylko dla panny młodej, są jednak wyjątki od tej reguły. Jeśli para młoda ustaliła white dress code (a tak z pewnością stało się w tym przypadku), to nietaktem byłoby nie dostosować się do tej prośby. Białe stroje gości były ewidentnie elementem koncepcji całej uroczystości. Na podobny zabieg pięć lat temu zdecydowali się Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Niezwykła suknia ślubna

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości