Gwiazdy

Agnieszka Kotońska wypoczywa nad basenem. „Zamiast palmy, będzie jabłoń”

Gwiazdy

Aktualizacja:
Jakub Kamiński/East News

Agnieszka Kotońska znana z programu „Gogglebox” znalazła idealny sposób na wykorzystanie pięknej weekendowej pogody. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie prosto z basenu. Pływająca na materacu celebrytka wciąż zachwyca swoją metamorfozą.

Agnieszka Kotońska – zachwyca internautów

Agnieszka Kotońska znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” jakiś czas temu przeszła niesamowitą metamorfozę. Gwiazda schudła ponad 30 kilogramów, zmieniła także swoją fryzurę i styl. Obecnie celebrytka bardzo dobrze czuje się we własnym ciele, co chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Niedawno na Instagramie pochwaliła się, jak spędza weekend. Gorące zdjęcie prosto z basenu zachwyciło fanów. Pod postem internauci zostawili mnóstwo komplementujących komentarzy.

Cudownie! Nie mogę się napatrzeć. Uwielbiam Panią. Co zdjęcie to piękniejsze

- napisała jedna z fanek.

Agnieszka Kotońska spędza weekend na działce

Agnieszka Kotońska opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z basenu. Pozująca w stroju kąpielowym gwiazda, przyznała, że wybrała już sposób, w jaki spędzi najbliższy weekend. Zamiast opalać się przy basenie pod palmą, w tym sezonie Agnieszka stawia na wypoczynek na działce pod jabłonią.

Weekend spędzę w basenie, nawet gdybym miała go sobie narysować. Będzie BASEN i KROPKA. Zamiast Palmy będzie Jabłoń

- czytamy pod nowym zdjęciem.

Gwiazda dodała też, że jeszcze kilka lat tematu śmiała się z pomysłu spędzania urlopu na działce i nie mogła pojąć tej idei. Dziś w obliczu wydarzeń, jakie dzieją się na świecie, Agnieszka cieszy się z własnego kawałka zielonej przestrzeni, gdzie może spokojnie wypoczywać.

Jeszcze trzy lata temu kręciłam nosem, jak ktoś opowiadał, jak cudownie spędza dzień na działce, a dziś nie wyobrażam sobie, żeby działki nie mieć. Do wszystkiego trzeba dorosnąć

- dodała gwiazda.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości