Agnieszka Kotońska chciałaby mieć drugie dziecko? "Już widzę te nagłówki: Kotońska w ciąży, stara baba w ciąży"

Gwiazdy


Agnieszka Kotońska jest niekwestionowaną ulubienicą widzów "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej charyzma, poczucie humoru i szczerość przyciągają przed ekrany tysiące fanów. Gwiazda przełamała ostatnio tabu na temat wczesnego macierzyństwa - sama została mamą w wieku 16 lat. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o tym trudnym czasie. Agnieszka zdradziła także, czy wraz z mężem chcieliby drugi raz zostać rodzicami.

Agnieszka Kotońska o macierzyństwie

Gwiazda "Gogglebox" jest jedną z najbardziej otwartych uczestniczek show TTV. Media co rusz dociekają na temat jej życia prywatnego. Agnieszka Kotońska zwierzyła się niedawno, że pierwszy raz matką została w wieku nastoletnim.

- Nie powiem, że było łatwo, bo nie było. Gdyby nie moi rodzice, teściowie, to mogłoby być niewesoło. My chodziliśmy wtedy do szkoły, nagle pojawił się mały Dajanek. Trzeba było Dajanka podrzucać od jednej babci do drugiej. My wtedy nie byliśmy małżeństwem. Moi rodzice powiedzieli, że mamy dać sobie czas, żeby sprawdzić, czy my do siebie pasujemy, żebyśmy się dotarli - powiedziała Agnieszka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

- Mogłoby być tak, że byłoby wesele i wszystko fajnie, a później byśmy się rozczarowali. Było trudno, ale dzięki rodzicom i teściom daliśmy radę. Moi rodzice stanęli na wysokości zadania. Mama powiedziała, że skoro tak się stało, to trzeba to życie wziąć w swoje ręce. Musiałam w momencie wydorośleć. Nie miałam wypadów z koleżankami, nie jeździłam z nimi pod namiot, bo miałam już w wózeczku swoją laleczkę. Nie żałuje tego. Nie popieram wczesnego macierzyństwa, ale jak już tak się stanie, budujmy miłość i to, co zrobiliśmy. Wiele osób pisało do mnie, że też miały taki przypadek w rodzinie, że szybko zostali rodzicami. Oni zostali wyrzuceni z domu. U mnie też mogło się wydarzyć różnie, ale rodzice wyciągnęli pomocną dłoń - dodała.

Dajan Kotoński - syn Agnieszki Kotońskiej

Agnieszka Kotońska ma niezwykle bliską relację ze swoim synem, co zresztą widać podczas odcinków "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda ze względu na wczesne macierzyństwo padała ofiarą przykrych uwag. Przez wzgląd na swoją historię, postanowiła rozmawiać z synem o planowaniu rodziny.

- Byłam na językach obornickich. Nie było to miłe, bo ludzie wytykali mnie palcami. Mówili: "O, idzie ta, co jest w ciąży. Powinna się szkołą zajmować, a nie seksem" . Mama mówiła zawsze, żebym się nie przejmowała, że będzie dobrze - zdradziła Agnieszka.

Dajan Kotoński od wielu lat związany jest ze swoją narzeczoną Karoliną. Para doczekała się syna Tymka.

- U nas to jednak rodzinne, więc teraz czekamy na Tymka, czy też szybko sobie poszuka narzeczoną, czy odbiegnie od tradycji Kotońskich. Dajan poszedł w nasze ślady i szybko znalazł sobie dziewczynę, która dzisiaj jest jego narzeczoną. Ale oni są też razem od lat szkolnych, tak jak my z Arturem. To jego pierwsza prawdziwa miłość, która zostanie u niego na długie lata. Rozmawiałam z nim też o wczesnym macierzyństwie, ale mówił mi, że wie co robi. Z tym, że zaznaczyłam, że ja też wiedziałam, co robię... U nas tematów tabu nie ma. Siadamy przy stole razem i wyciągamy wnioski - podsumowała.

Agnieszka Kotońska planuje drugą ciążę?

Ulubienica widzów skończyła niedawno 44 lata, a 3 lata temu została babcią. W rozmowie z Oskarem Netkowski zdradziła nie tylko, jak czuje się w tej roli, ale także, czy widzi siebie drugi raz w roli mamy.

- Czuję się wyśmienicie w roli babci. Zawsze mówiłam, że będę młodą babcią, bo byłam młodą mamą. Słowo babcia nie pasuje do mnie, bo wiele osób mi mówi, że Tymek wygląda jak mój syn. Nie jestem standardową babcią, która lepi pierogi. Jestem nowoczesną babcią, wolę jechać na te pierogi do restauracji - opowiadała Agnieszka.

- Byłabym mega szczęśliwa, ale nie planuję dzieci. Wyrosłam z tego i nie planuję. Nie wiem, czy Internet by to zniósł, te nagłówki: "Kotońska w ciąży, stara baba w ciąży". Ale już nie planujemy więcej dzieci. Gdyby tak się wydarzyło, to podjęłabym wyzwanie w wieku 45 lat - dodała.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski