Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska zdobyła nowy zawód. "Idę po swoje"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska może odhaczyć kolejny sukces. Aktorka i tancerka za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się, że zdobyła nowy zawód. Czym zajmuje się tzw. trener mentalny?

Agnieszka Kaczorowska zdobyła nowy zawód

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, a także ważnymi wydarzeniami z życia zawodowego czy prywatnego. Nie inaczej było tym razem. Gwiazda zamieściła zdjęcie w birecie i z dyplomem. W ten sposób pochwaliła się, że właśnie ukończyła Akademię Trenerów Mentalnych, a tym samym zdobyła nowy zawód. - Mam to! Akademia Trenerów Mentalnych ukończona! Egzamin zdany, certyfikat otrzymany. Kilka miesięcy zdobywania umiejętności, mnóstwo wiedzy, wiele praktyki. Do tego cudowni ludzie, niezwykli mentorzy, wielki rozwój - czytamy w poście zamieszczonym przez aktorkę i tancerkę na Instagramie.

Nauka

Nowy język w trzy miesiące – jak to zrobić?
Nowy język w trzy miesiące – jak to zrobić? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W dalszej części wpisu gwiazda zwróciła się do mamy i ukochanego męża, Macieja. Podziękowała im za ogromną pomoc i wsparcie. - Bez kochanego Macieja Peli i mojej mamy, którzy podczas zjazdów zajmowali się dziewczynkami, nie mogłabym sięgnąć po kolejne swoje marzenie. Bez mojej determinacji i organizacji (np. w każdej przerwie obiadowej rundka do domu na karmienie Gabi), to też by się nie wydarzyło - napisała celebrytka.

Na koniec dodała, że bardzo cieszy się z tego sukcesu. - Teraz mam wiele nowych planów, marzeń i zawodowych ścieżek. Idę po swoje. Zawsze. W zgodzie ze swoim sercem. Zawsze - zakończyła wpis.

Agnieszka Kaczorowska została trenerką mentalną

Pod postem zamieszczonym przez celebrytę posypały się gratulacje i słowa uznania. "Brawo! Ogromne gratulacje. Cieszymy się razem z Panią" - czytamy w komentarzach. "Gratulacje! Pięknie patrzeć jak ktoś spełnia swoje marzenia - napisał jeden z internautów. Ktoś inny dodał: "Wielkie gratulacje Kochana Pani Trener".

Warto dodać, że trener mentalny to osoba, która dzięki wiedzy z zakresu psychologii i neuronauki, pomaga swoim klientom lepiej radzić sobie z różnymi wyzwaniami, "wyrobić" nawyki oraz sposób myślenia, który ułatwi im osiągnięcie wcześniej zamierzonego celu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości