Agnieszka Kaczorowska ponownie została mamą. "To był inny poród, niż 2 lata temu"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Agnieszka Kaczorowska 29 lipca 2021 r. poinformowała, że powitała na świecie córeczkę. Radosną nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcie z młodszą siostrą dwuletniej Emilki. Młoda mama nie kryje, jak bardzo jest szczęśliwa.

Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej

Przez ostatnie miesiące ciąży gwiazda chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych doświadczeniami i odczuciami. Posty, w których zamieszczała zdjęcia z brzuszkiem, wywoływały gorącą reakcję fanów. Szczególnie, że Agnieszka spędzała ten czas wyjątkowo aktywnie. Regularnie prowadziła LIVEy, podczas których zachęcała kobiety w ciąży do wspólnych ćwiczeń i tańca.

Agnieszka Kaczorowska już w ciąży zdecydowała się ujawnić płeć i imię drugiego dziecka. W jednym z postów na Instagramie pokazała siebie z dwuletnią Emilką wpatrującą się w napis: "Gabrysia". – Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM Emi i Gabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc – napisała w komentarzu. W Wielkiej Księdze Imion znajdziemy informację, że imię Gabriela jest pochodzenia hebrajskiego i oznacza "wojownika Bożego".

Agnieszka Kaczorowska po raz drugi została mamą

Gwiazda zaskoczyła fanów radosną nowiną. Wpis Agnieszki Kaczorowskiej wzbudził w sieci wiele emocji. Tuż po przywitaniu swojego drugiego dziecka na świecie, aktorka napisała:

- Z miłości i w imię miłości! Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA. To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród, niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! - czytamy.

- Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie - dodała.

Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela od trzech lat są w związku małżeńskim. Ślub wzięli w Toskanii. W 2019 roku przyszła na świat ich pierwsza córka, Emilia.

Parę łączy pasja do tańca. Maciej Pela gwiazdy z zawodu jest choreografem oraz instruktorem tańca. Prowadził zajęcia m.in. szkole należącej swojej żony. Wcześniej dał się poznać jako uczestnik "You Can Dance”

O macierzyństwie gwiazda opowiadała w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska wspomina dzieciństwo

Zobacz także:

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN