Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny siostry. Pokazała wspólne zdjęcia z dzieciństwa

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska świętuje właśnie 40. urodziny siostry. Gwiazda postanowiła złożyć jej życzenia urodzinowe za pomocą mediów społecznościowych. Wpis opatrzyła wspólnymi zdjęciami. Niektóre z nich pochodzą z dzieciństwa. Jak zmieniła się aktorka?

Celebrytka świętuje urodziny siostry

Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najpopularniejszych osobowości w polskim show-biznesie. Artystka od wielu lat budzi zainteresowanie mediów, ma także liczne grono fanów. W mediach społecznościowych np. na Instagramie, obserwuje ją 419 tysięcy osób.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Gwiazda chętnie dzieli się tam swoją codziennością. W najnowszym poście aktorka złożyła życzenia urodzinowe swojej starszej siostrze. Kobiety łączy wyjątkowa więź.

- Kocham Cię Joluś, całym swoim sercem. Od kiedy pojawiłam się na świecie, zawsze byłaś obok. Zawsze pomagałaś, wspierałaś, kibicowałaś… Mimo różnicy wieku (teraz już niezauważalnej) i niezależnie od kilometrów które nas dzielą (to da się odczuć), nasze serca są blisko. Zawsze - wyznała za pośrednictwem Instagrama.

Agnieszka Kaczorowska na zdjęciach z dzieciństwa

Agnieszka Kaczorowska podkreśliła również, że zawsze mogła liczyć na wsparcie Jolanty i podziwia ją za to, jakim jest człowiekiem.

- Jesteś jedną z najwrażliwszych duszyczek jakich znam, Twoje serce chciałoby oblać miłością i dobrem wszystkich dookoła, ludzie Cię kochają, zawsze można na Ciebie liczyć. Masz mnóstwo talentów i we wszystko wkładasz mnóstwo zaangażowania - dodała.

Aktorka opatrzyła post wspólnymi zdjęciami. Niektóre z nich pochodzą z okresu dzieciństwa lub są pamiątką z rodzinnych wyjazdów i uroczystości np. ślubu Agnieszki z Maciejem Pelą.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości