Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska znalazła sposób na upał. Fanka: "Najsłodsze, co dziś zobaczyłam"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela wkrótce powita na świecie drugie dziecko. W ostatnich dniach ciąży szczególnie dokuczają jej upały. Aktorka znalazła sposób, by skutecznie chłodzić się w gorące dni i pokazała go w zabawnym filmie na Instagramie. Prosi jednak fanów o radę w innej sprawie.

Agnieszka Kaczorowska jest mamą dwuletniej Emilii, a niebawem przyjdzie na świat jej druga córka Gabrysia.

Druga ciąża Agnieszki Kaczorowskiej-Peli

Gabrysia, tak samo jak Emilka, urodzi się w najgorętszej porze roku. – 2 ciąża i druga końcówka latem w upałach… teraz już byłam mentalnie przygotowana, więc wydaje mi się trochę łatwiej… ach ta głowa! Czyni cuda! – napisała w poście Agnieszka Kaczorowska. Aktorka dodała też, że znalazła sposób na upał. Aby pokazać, jak sobie radzi, gdy temperatura na zewnątrz jest trudna do zniesienia, do wpisu dołączyła film, którego bohaterką jest także Emilka. Dziewczynką robi mamie zimny prysznic w ogrodzie – polewa mamę wodą ze szlaucha i widać, że obie mają z tego powodu mnóstwo radości. "Najsłodsze, co dziś zobaczyłam" - skomentowała fanka.

Jakie sposoby na upał ma Agnieszka Kaczorowska? Gwiazda napisała:

"Kilka moich sposobów, aby dać radę:

  • duża ilość wody, lemoniady, a także zimnych soków - w każdym razie płynów
  • chłodna kąpiel stóp
  • wiatrak w domu w ciągu dnia i na mocne słońce w ogóle nie wychodzę
  • wyjątkowo lubię przejażdżki klimatyzowanym autem
  • choć w posiłkach królują zimne owoce i warzywa, to UWAGA, dziś mega dobrze zrobiła mi zupa soczewicowa… Gdzieś czytałam, że właśnie zupy i ciepłe napoje są wskazane w upały.
  • woda termalna lub inna mgiełka
  • zimne okłady na kark i czoło
  • jak najlżejsze ciuszki… uwielbiam po domu okryć się tylko chustką
  • i jak na załączonym filmiku (prysznic w ogrodzie - przyp. red.).

Poza tym każda zabawa z tym cudaczkiem pozwala nie myśleć o tym, że jest gorrrrąco…"

Agnieszka Kaczorowska-Pela o bezsennych nocach

Aktorka zdradza, że w końcówce ciąży ma także inny problem. – Jeszcze szukam sposobu na bezsenne noce… ktoś coś? – napisała w poście dotyczącym upałów. W odpowiedzi na jej pytanie fanki podzieliły się swoimi sposobami na ułatwianie zasypiania. Zaproponowały też swoje metody na schłodzenie ciała w gorące dni.

"Na bezsenne noce - melisa. Wycisza i uspokaja wieczorem. Tylko trzeba pić regularnie. Ja jak przez kilka dni nie piję, to zdarza się bezsenna noc", "Na bezsenne noce polecam czytanie książki lub słuchanie spokojnych i usypiających melodii . Mi to pomaga, gdy nie mogę spać, może pani też pomoże, ale jeszcze może pomóc oglądnie bajek...", "Do picia polecam wodę kokosową - gasi pragnienie w mig!"– czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska wspomina dzieciństwo

Zobacz także:

Katarzyna Bujakiewicz w bikini biega po plaży. Fani: "Ten film powinien być na receptę"

Niezwykły poród w Szczecinie - trojaczki jednokosmówkowe, jednojajowe i trójowodniowe. "Takie ciąże są najrzadszą odmianą"

Brytyjska aktorka uratowała życie trójki dzieci. Przyjęcie urodzinowe mogło skończyć się tragicznie

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości