Gwiazdy

"Nie mam w sobie blokad". Agnieszka Kaczorowska-Pela o tym, czym powinna wyróżniać się dobra kochanka

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
youtube.com
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się ze swoimi fanami wybranymi szczegółami z życia prywatnego. Artystka z właściwą sobie szczerością opisuje doświadczenia związane z macierzyństwem, nie stroni też od otwartych rozmów na temat związków. Najlepszym tego dowodem jest jej gościnny udział w podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie". Gwiazda podzieliła się w nim spostrzeżeniami dotyczącymi seksualności. Wyjaśniła też, czym powinna wyróżniać się dobra kochanka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinnym porodzie

Agnieszka Kaczorowska-Pela spełnia się jako żona tancerza Macieja Peli i mama dwóch córek. Nie da się ukryć, że rodzina odgrywa w jej życiu szczególną rolę. W rozmowie z autorami podcastu "Jak mi dobrze w ShowBiznesie" artystka przyznała, że dokłada wszelkich starań, by jej bliscy byli szczęśliwi. Codzienność młodej mamy to jednak niejedyny temat, który został poruszony w trakcie wywiadu. Tancerka pochyliła się także nad problemem, z jakim zmaga się wiele par. W szczerych słowach opisała swoje doświadczenia związane z rodzinnym porodem.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Nie chcieliśmy na początku razem rodzić (...). Baliśmy się o tę sferę seksualną - przyznała gwiazda. Dodała też, że wątpliwości okazały się zupełnie nieuzasadnione, a możliwość dzielenia tak ważnej chwili z partnerem przyniosła jej wiele dobrego.

- To jest tak piękne i tak cudowne, że on cały czas widzi i dotyka mnie tak samo, jak to robił na początku. Przeszliśmy razem tyle, są za nami dwa wspólne porody, a są to sytuacje bardzo mocno intymne, inne (...). Dla mnie to świadczy o prawdziwej miłości i prawdziwej męskości - stwierdziła Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o życiu intymnym

W szczerym wywiadzie Agnieszka Kaczorowska-Pela poruszyła też temat małżeńskiego pożycia. Zapytana o to, czym powinna wyróżniać się dobra kochanka, bez wahania udzieliła wyczerpującej odpowiedzi. Zdaniem uznanej tancerki, na osiągnięcie poczucia spełnienia w intymnej sferze życia składa się kilka czynników.

- Podążanie za potrzebami swoimi i mężczyzny, znalezienie złotego środka. Podążanie za chwilą (...). Za każdym razem jest jakaś nowość, coś wprowadzamy fajnego, ale też gotowość na wszystko. Nie zamykam się, nie mam w sobie blokad, bo czegoś nie wypada, bo się boję - wyjaśniła artystka, jednocześnie nawiązując do swojego małżeństwa.

- Jestem ja i Maciek, tu się wszystko zamyka. I tak sobie obiecaliśmy, że będzie do końca życia. To jest dla mnie taki fundament związku, relacji, seksualności i nawet tego bycia świetną kochanką. Dla mnie to jest taka baza, która daje zaufanie. W tym zaufaniu możesz się otworzyć na wszystko. Niczego się nie boisz - podsumowała Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: youtube.com

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości