Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła! Aktorka opublikowała wzruszający post, w którym dziękuje mężowi

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła! Śliczna dziewczynka przyszła na świat w piątek 26 lipca. Agnieszka pochwaliła się radosną nowiną na swoim Instagramie. W poście dziękuje swojemu mężowi za ogromne wsparcie.

W piątek 26 lipca na świat przyszła córeczka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli! Dziewczynka urodziła się po wyznaczonym terminie. Jak napisała we wcześniejszym poście Agnieszka, czekanie na narodziny córeczki, było dla niej i jej męża największą lekcją cierpliwości. W końcu po tygodniach oczekiwań, dziewczynka jest już na świecie!

Agnieszka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z noworodkiem, pod którym zamieściła wzruszający post, dziękując swojemu mężowi za wsparcie.

Zostaliśmy oblani miłością. 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. Rodzinka w komplecie. #Pelakowelove @fotografie_eweliny Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi z @moja_polozna_jaworska na czele. No i @maciek.pela bez Ciebie nie dałybyśmy rady !

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło: instagram.com/agakaczor