Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska pokazała mamę i córeczkę. "Ale Emilka wyrosła!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Agnieszka Kaczorowska sprawiła fanom miłą niespodziankę. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie swojej córeczki w towarzystwie babci. Młoda mama korzystając z zimowej aury uwieczniła rodzinną zabawę na śniegu. Mała Emilka wygląda na zachwyconą.

Agnieszka Kaczorowska z mamą i córką

26 lipca 2019 roku na świat przyszła Emilia Pela, pierwsze dziecko aktorki i tancerki. Od tamtej chwili szczęśliwa mama często dzieli się w sieci wydarzeniami z życia swojej pociechy. Teraz pokazała fanom zimową zabawę z mamą Anną i małą Emilką.

- Jest Babcia, jest śnieg, jest piesek... jest radość i zabawa! - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Pod postem znajdziemy mnóstwo komentarzy, w których fani nie kryją zachwytu.

- Piękna zimowa fotka - napisała jedna z wielbicielek.

- Ale Emilka wyrosła. Pięknie bawi się z pieskiem. Dużo zdrowia dla was - dodała inna.

Kim jest mama Agnieszki Kaczorowskiej?

Anna Bugajska przez wiele lat pełniła funkcję dyrektora finansowego w jednej z firm komputerowych. W pełni poświęciła się wychowaniu córki. To właśnie ona woziła Agnieszkę na zajęcia taneczne.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - dzieci

Agnieszka Kaczorowska w 2018 r. wyszła za mąż za Macieja Pelę. Para nie zwlekała z decyzją o dziecku. Kilka miesięcy po ślubie okazało się, że ich rodzina się powiększy. Aktorka często mówiła w wywiadach, że małżeństwo i rodzina są dla niej najważniejsze. 26 lipca 2019 r. na świat przyszła Emilia Pela.

Ostatnio media obiegły doniesienia, jakoby Agnieszka i Maciej spodziewali się drugiego dziecka. Aktorka jednak ucięła wszelkie domysły.

- Osobiście uważam, że gratulowanie ciąży komuś, kto nie powiedział, że w niej jest, jest nie na miejscu z wielu powodów - napisała Agnieszka w odpowiedzi na komentarz gratulacjami.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sprzątanie w domu bez kłótni. Jak wygląda podział prac domowych u Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli?

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości