Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała wyjątkowe wideo. "To jest hit! Zebrało mi się na wspominki"

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela zaskoczyła swoich fanów i w mediach społecznościowych pokazała wideo sprzed lat. Na filmiku można zobaczyć, jak startuje w konkursie tanecznym w wieku zaledwie 9 lat. Zobaczcie, jak wówczas wyglądała.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o swojej pasji

Agnieszka Kaczorowska tańczy od 6. roku życia. Od najmłodszych lat uparcie oddawała się swojej pasji, mimo tego, że na samym początku nie miała partnera i ćwiczyła z większą od siebie dziewczynką. Łączyła treningi ze szkołą i miała dużo obowiązków, ale była szczęśliwa. Jej zawziętość poskutkowała, bowiem dziś reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

- Przedstawiam siebie jako aktorkę i tancerkę, i tak chciałabym być nazywana, bo są to dwa zawody, które głównie wykonuję, a także dwie pasje, bez których nie wyobrażam sobie życia - mówiła Agnieszka Kaczorowska-Pela w wywiadzie dla "Gali".

Agnieszka Kaczorowska w wieku 9 lat

Teraz aktorka z powodu zbliżających się urodzin i uczucia nostalgii postanowiła wrócić myślami do początków swojej kariery. Opublikowała w mediach społecznościowych wideo, na którym ma zaledwie 9 lat. Widać na nim, jak wraz ze swoim pierwszym partnerem, Karolem Gawłem, próbuje sił w jednym z konkursów tanecznych.

- TO JEST HIT! Tego w Internecie nie znajdziecie ... W związku z tym, że za kilka dni są moje urodziny, to trochę zebrało mi się na wspominki i nawet udało mi się w ferworze przygotowań do porodu, zgrać stare VHSy i obejrzeć moje taneczne video . Dla tych, którzy nie wiedzą, to przygodę z tańcem zaczęłam mając 6 lat, a na tym filmiku mam jakieś 9-10. To była totalna radość z tańca! Odnosiliśmy pierwsze sukcesy, a to motywowało do dalszej pracy, aż stało się to moją prawdziwą pasją... i praktycznie całym życiem. Dziś poza całą listą rzeczy, które dał mi taniec, na pierwszym miejscu zapisuję SIŁĘ CHARAKTERU - napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela na Instagramie.

W dalszej części wpisu podziękowała swojej mamie. Tancerka już wcześniej niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że wszystko zawdzięcza Annie Bugajskiej, ponieważ to ona po rozwodzie z mężem, a ojcem Agnieszki, poświęciła się w pełni wychowaniu córki i woziła ją na zajęcia taneczne.

- Mamo, dziękuję, że mogłam się realizować i że każdy trudny moment na sportowej drodze stał się wspaniałą lekcją. To głównie dzięki Tobie. Mam nadzieję, że zawsze będę taką wspierającą mamą w pasjach moich córek - dodała artystka.

Fani talentu Agnieszki Kaczorowskiej chętnie komentowali post z przeszłości. Pisali: "Widać, że taniec od początku był Pani pasją, ale z pewnością idzie za tym talent i ciężka praca. Mam nadzieję, że zobaczymy Panią jeszcze kiedyś na parkiecie", "Super! Ciekawe czy córeczki pójdą w ślady mamy" czy "Pięknie i z wielką gracją - zawsze podziwiałam Pani talent i chętnie zobaczę kolejną wersję taneczną dojrzałej mamy córek".

Wy też chcielibyście znów zobaczyć tańczącą Agnieszkę Kaczorowską?

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości