Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela o kolejnej ciąży. "Chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela w zeszłym roku została mamą. Aktorka idealnie odnalazła się w nowej roli i jak przyznała w jednym z wywiadów, już planuje z mężem kolejne dziecko. Rodzice pragną, aby córeczka wychowywała się z rodzeństwem.

Agnieszka Kaczorowska – drugie dziecko

Agnieszka Kaczorowska od roku jest szczęśliwą mamą małej Emilki. Aktorka radosnymi chwilami dzieli się z fanami na Instagramie. Wśród zdjęć nie brakuje sielankowych kadrów prezentujących rodzinne zabawy, wspólne czytanie książeczek czy wakacyjne wyjazdy. Wszystko wskazuje na to, że uśmiechnięta od ucha do ucha Agnieszka doskonale czuje się w roli matki. Aktorka ostatnio zdradziła nawet, że planuje z mężem powiększyć rodzinę.

Jesteśmy pewni, że chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo, żeby nie była jedynaczką. My oboje jesteśmy z rodzin wielodzietnych. Jeżeli to dziecko miałoby pojawić się teraz, jakoś szybko, to ok, jeżeli będzie później, to też ok

– zdradziła aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Czas wolny to idealny czas dla rodziny

Czas kwarantanny dał się we znaki Agnieszce. Założycielka szkoły tańca zmuszona była zamknąć swój biznes, o czym poinformowała fanów na Instagramie. "Trudna wiosna" doprowadziła do zawieszenia zajęć, a w konsekwencji do upadku "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska". Aktorka przyznała też, że mogła podjąć próby ratowania firmy, jednak ze względu na ryzyko - zrezygnowała.

Jesteśmy teraz w takiej wolnej przestrzeni i dopiero układamy sobie na nowo życie w związku z zamknięciem szkoły i w związku z różnymi innymi okolicznościami. Trochę układamy nasze życie zawodowe od nowa i też widzę, że przychodzą do nas nowe rzeczy

- powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Nowe projekty i trochę wolnego czasu to najlepsza okazja, aby poświęcić się rodzinie. Kiedy Agnieszka i mąż będą starać się o rodzeństwo dla małej Emilki?

W zależności od tego, co zdecydujemy, jakich projektów się podejmiemy, pewnie też zdecydujemy, kiedy przyjdzie czas na drugie bobo

– podsumowała aktorka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych... W sumie miałam przemilczeć temat, ale jest tu ze mną od lat grono ludzi, którzy mi kibicują, którzy dobrze mi życzą i którzy obserwowali wszystkie punkty zwrotne mojego życia. Teraz też taki nastąpił. Wielu z Was uczestniczyło wirtualnie lub w rzeczywistości w działalności mojej szkoły tańca, którą otworzyłam we wrześniu 2017 roku. Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem - inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą. #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam.?? To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś.? Cieszę się również, że tak ułożyliśmy sobie życie, że mamy kilka źródeł dochodu. Możemy wybierać, których projektów się podejmujemy. Ja decyduję się tylko na te, przy których mogę łączyć swobodnie życie prywatne z zawodowym. I wiecie co? Wiem też, że gdy robi się pewna wolna przestrzeń to nagle przychodzi coś nowego... może coś gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją.✊?? ____________________ Na koniec dziękuję oficjalnie wszystkim, z którymi współpracowałam i dziękuje wszystkim którzy nam zaufali. Jeśli ktoś z Was pokochał dzięki nam taniec, to cieszę się ze mogłam mieć na to wpływ. To był piękny rozdział mojego życia.?

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Kasia Nosowska i jej minikącik porad związkowych. Jak najlepiej się oświadczyć lub poinformować o rozwodzie?

Agnieszka Chylińska pokazała rodzinne zdjęcie z dzieciństwa. Fanka: "Wykapana mama"

Robbie Williams i Ayda Fields przeżyli horror: "Na Haiti grożono nam śmiercią"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości