Gwiazdy

"Mamy sztab ludzi od wszystkiego". Wpis Agnieszki Kaczorowskiej zdenerwował kliku fanów

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Dzień Dobry TVNAgnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska ma bardzo wielu fanów, którzy ją uwielbiają, ale są też i tacy, którzy nerwowo reagują na wpisy aktorki w mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich postów także żart gwiazdy wzbudził u kilku osób emocje. Agnieszka postanowiła stanowczo zareagować na jeden z komentarzy.

Agnieszka Kaczorowska - kontrowersje

Kilka miesięcy temu Agnieszka Kaczorowska poruszyła temat "mody na brzydotę" i - jak sama to określiła "zbyt skrajnego pojmowania body positive". Pod postem tancerki wywiązała się burzliwa dyskusja, której przebieg zaskoczył autorkę wpisu. Fanom Agnieszki Kaczorowskiej nie do końca spodobało się jej spojrzenie na kwestie wyglądu innych ludzi. Niektórzy z nich zarzucili jej promowanie wyidealizowanego świata. Wkrótce temat stał się na tyle nadmuchany medialnie, że swoją opinię w tym temacie zaczęły wyrażać także inne osoby publiczne.

Sama zainteresowana starała się wyjaśnić, że w jej wypowiedzi nie chodziło wyłącznie o wygląd zewnętrzny, a błędnie pojmowane piękno, którego doświadczamy w mediach społecznościowych, a które prowadzi do stworzenia nieprawdziwego obrazu rzeczywistości. Ostatecznie Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się przeprosić.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Agnieszka Kaczorowska dyskutuje z fanami

Tancerka przez lata brylowania na salonach, zbudowała także pokaźne grono zaangażowanych fanów w mediach społecznościowych. Dzieli się z nimi szczegółami życia prywatnego oraz kolejnymi zawodowymi projektami. Zdarza się również, że Agnieszka zamiesza na Instagramie swoje przemyślenia na rozmaite tematy, które szybko stają się obiektem burzliwej wymiany zdań. Nie inaczej było tym razem. A zaczęło się niewinnie.

- U nas zawsze początek roku ma wolniejsze tempo, a końcówka to totalny rollercoaster… Korzystamy! Nawet z dwiema małymi istotami da się czasem posiedzieć na kanapie. Sorki, to tylko u nas tak, bo mamy sztab ludzi od…od wszystkiego, zapomniałam! Ciągle zapominam. Zatem…nadrabiamy spotkania z przyjaciółmi, planujemy, dużo rozmawiamy…i marzymy o jakimś ciepełku - możemy przeczytać we wpisie gwiazdy.

Pod wpisem zawrzało. Jedna z internautek napisał: "Ten sztab ludzi. Myślę, że to nikogo nie interesuje. To już jest takie nudne". Aktorka szybko zareagowała: "Proszę mi wierzyć, jakie nudne są komentarze o tym sztabie ludzi".

Do gry równie szybko dołączył Maciej Pela, czyli mąż gwiazdy. Wszystko po tym komentarzu: "Proszę na siłę nie udowadniać, że nie jesteście wielbłądami". Mężczyzna zachowując spokój i dystans, odparł: "Ja jestem kapibarą".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości