Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska opowiada o narodzinach drugiej córki. "Drugie porody są łatwiejsze, polecam"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Kaczorowska 28 lipca 2021 roku urodziła drugą córeczkę, Gabrysię. Młoda mama jest już z całą rodziną w domu i z radością przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej po wyjściu ze szpitala. Podzieliła się także swoimi doświadczeniami, związanymi z porodem i rodzicielstwem.

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą dwóch pięknych córek. Obydwie dziewczynki przyszły na świat w lipcu, jedna z nich ma już dwa lata, druga - zaledwie parę dni. W Dzień Dobry TVN młoda mama opowiedziała o tym, jak wiele radości sprawia jej bycie mamą.

Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej

Przez ostatnie miesiące fani Agnieszki mogli obserwować jej szczęście w mediach społecznościowych, gdyż gwiazda chętnie opowiadała o ciąży i związanych z nią doświadczeniach. Aktorka spędzała ten czas bardzo aktywnie, nie kryła też szczegółów związanych z przyjściem na świat drugiego dziecka. Jeszcze przed porodem zdecydowała się ujawnić płeć i imię maleństwa, które nosiła pod sercem.

Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie i narodzinach drugiej córki

W Dzień Dobry TVN Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o porodzie i chwilach spędzanych z rodziną po powrocie ze szpitala. Nie ukrywała, że powitanie na świecie drugiej córki to wspaniałe doświadczenie, które wiąże się z poczuciem szczęścia i spełnienia.

- Ogarniamy nową rzeczywistość, ale jest pięknie - powiedziała z uśmiechem na ustach gwiazda. Podkreśliła też, że podczas pobytu w szpitalu bardzo tęskniła za starszą córką, dlatego cieszy ją fakt, że spędziła tam jedynie nieco ponad dwie doby i mogła szybko wrócić do domu, by cieszyć się całą rodziną w komplecie. Wspomniała też o porodzie rodzinnym , który jej zdaniem jest wyjątkowym doświadczeniem, ponieważ wsparcie partnera w tak ważnym momencie naprawdę się przydaje. Na szczęście przyjście na świat drugiej córki nie wiązało się z komplikacjami, nie wpłynęło też na pogorszenie kondycji aktorki.

Czuję się znacznie lepiej, niż po pierwszym porodzie. Chyba jest, jak wszyscy mówią, te drugie porody są trochę łatwiejsze, polecam

- powiedziała szczęśliwa Agnieszka Kaczorowska. Młoda mama nie narzekała też na zmęczenie czy brak snu, chociaż córeczki odrobinę dawały jej się w nocy we znaki.

Przez pierwsze dwa tygodnie noworodki raczej śpią, dopiero potem zaczyna się robić trudniej, aczkolwiek dziś w nocy było trochę inaczej. Na zmianę jedna budziła się i krzyczała "mamo", druga oczywiście wtedy, kiedy tamta już zasnęła, miała już porę karmienia i przewijania. Nie powiem, żeby to była noc, po której czuję się wypoczęta, ale jestem bardzo szczęśliwa. Oksytocyna tutaj działa i jest pięknie

- zwierzyła się gwiazda. Zapytana o to, jak zmienia się podejście do macierzyństwa po urodzeniu drugiego dziecka, Agnieszka Kaczorowska oznajmiła, że tym razem podjęła decyzję o oddawaniu pokarmu do Banku Mleka Kobiecego. Pragnie w ten sposób pomóc innym mamom i ich dzieciom.

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska o kulisach małżeństwa

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Brzezińska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości