Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska o rozwodzie rodziców. "Nie oceniam tego. Wybrali to, co było dla nich najlepsze"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Kaczorowska od dziecka była pełna pasji i chęci spełniania swoich marzeń. Dzięki radom mamy, nie porzuciła swoich zainteresowań na rzecz nastoletniego buntu. Wkrótce zrozumiała, że musi na siebie zarabiać. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl gwiazda opowiedziała o dziecięcej karierze i rozwodzie rodziców.

Agnieszka Kaczorowska - dzieciństwo

Gwiazda od najmłodszych lata pasjonowała się tańcem. W 2010 r. została młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich. Jako mała dziewczynka rozpoczęła także pracę jako aktorka. Jednak mimo wielu zajętości, znajdowała czas na zabawy z przyjaciółmi.

- Wiele osób pyta mnie, czy miałam dzieciństwo. Miałam, ale wyglądało inaczej, niż przeciętnie. Zawsze miałam czas, żeby posiedzieć na trzepaku z koleżankami itd. Miałam jednak dużo więcej obowiązków, musiałam nadrobić lekcje, bo wracałam z treningów o 22. Musiałam być lepiej zorganizowana, ale byłam szczęśliwym dzieckiem - mówiła aktorka.

- Dobrze się uczyłam i wszystko miałam ogarnięte. Trzeba znać oczywiście umiar. Kiedy sama uczyłam w szkole tańca, widziałam, jak dziecko ma 7 dni w tygodniu zajęcia dodatkowe - to nie jest dobre - dodała.

Agnieszka Kaczorowska chciała rzucić aktorstwo

Chociaż nie przechodziła buntu jak typowa nastolatka, miała swoje momenty sprzeciwu wobec świata. Agnieszka Kaczorowska w wieku gimnazjalnym była o krok od zrezygnowania ze swojej pasji.

- Kiedy przychodziło duże męczenie, co zdarzało się w gimnazjum, to mama pytała mnie, czy z czegoś nie rezygnujemy. Ja chciałam zrezygnować z serialu, a to dlatego, że to kosztowało mnie najwięcej stresu. Z tym się wiązały docinki w szkole itd. Mama zawsze kazała mi to przemyśleć kilka dni. Mówiła, że taniec towarzyski jako sport kosztuje, a ja pracując w serialu, zarabiałam na to. Mama zaznaczała, że nie wie, czy na wszystko jej wtedy wystarczy. To była zawsze fajna i partnerska rozmowa - zdradziła gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Agnieszka Kaczorowska - rozwód rodziców

Kiedy Agnieszka była dzieckiem, jej rodzice podjęli decyzję o rozwodzie. Wówczas aktorka większość czasu spędzała pod opieką mamy.

- Tak się potoczyło życie moich rodziców i ja tego nie oceniam, wybrali to, co było dla nich najlepsze - mówiła.

- Byłyśmy razem i mieszkałyśmy razem, więc mama mogła mnie obserwować. Ale nie miałam prawdziwego buntu, bo miałam te pasje. Miałam czas, że chciałam z tańca towarzyskiego zrezygnować i zaczęłam chodzić na hip hop. Szybko zrozumiałam, że to nie jest moja bajka - zwierzyła się Kaczorowska.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości