Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska o tym, jak starsza córka zareagowała na siostrzyczkę: "Przez ponad godzinę nie chciała podejść do niej"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/EastNewsAgnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak wyglądają siostrzane relacje jej córek. Aktorka w mediach społecznościowych przyznała, że już w czasie ciąży rozpoczęła przygotowania starszej pociechy na pojawienie się nowego członka rodziny. Jak zareagowała Emilka?

Agnieszka Kaczorowska o swoich córkach

Agnieszka Kaczorowska to spełniona i szczęśliwa mama. Niedawno aktorka powitała na świecie drugą córeczkę Gabrysię. Choć początkowo pełna była obaw o starszą Emilkę, która może być zazdrosna ze względu na pojawienie się nowego członka rodziny, dziś cieszy się widokiem siostrzanej miłości. Refleksjami gwiazda postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych.

Emilkę przygotowywaliśmy praktycznie cały okres ciąży. Nie byłam jednak pewna jak to będzie rzeczywiście, jak Gabi do nas dołączy… tego obawiałam się chyba najbardziej. Po przyjeździe ze szpitala pojawiło się przede wszystkim szczęście, że widzi mamę… Po 3 dniach osobno zrodziła się tak ogromna tęsknota, że nie mogłyśmy się od siebie odkleić. I to było bardzo wzruszające. Emisia od razu dotknęła mój brzuch i powiedziała "tam nie ma Gabi", ale przez ponad godzinę nie chciała podejść do Maluszka. Ok - nic na siłę

- rozpoczęła Agnieszka.

Aktorka w dalszej części wpisu przyznała, że po pewnym czasie, coś zaskoczyło. Emilka podeszła do maleństwa, dotknęła stópek, rączek, uśmiechnęła się szczerze i zaczęła skakać ze szczęścia. - Poczuła, że wreszcie jesteśmy wszyscy razem w domu – wyjaśniła Agnieszka.

Z każdym kolejnym dniem starsza córka układa sobie wszystko w głowie. Rodzice natomiast nie zapominają, aby poświęcać starszej z córek jeszcze więcej uwagi.

- Cały czas staramy się poświęcać Emi o wiele więcej czasu, dużo rozmawiamy, obserwujemy, słuchamy… I każdego dnia jesteśmy mega dumni, jaką mądrość ma w sobie ta mała istota. Jest niesamowicie zafascynowana Gabinią (jak zresztą sama najczęściej na nią mówi). Przytula, całuje, głaszcze… teraz to nawet pomaga zmieniać pieluchę. Ma ogromne zrozumienie kiedy może położyć ją spać tata, a kiedy mama. Sama mówi, że mama ma mleczko, a tata nie ma. Z początku wyzwaniem był dla niej głośny płacz Gabi, była przestraszona. Teraz już się przyzwyczaiła. Z każdym dniem odważa się na coraz więcej… ale najbardziej rozczula mnie, gdy podchodzi do łóżeczka kiedy ja teoretycznie nie patrzę i zaczyna rozmawiać ze swoją młodszą siostrą – wyjaśniła.

Na koniec Agnieszka przyznała, że chciałaby mieć aparat w oczach, by móc uwieczniać piękne siostrzane momenty, które wzruszają ją do łez.

- Tak rodzi się niesamowita więź. Coś prawdziwie wyjątkowego. Moim zdaniem rozmowa z dzieckiem to podstawa. Niezależnie od tego, w jakim jest wieku. Dzieci rozumieją. One zawsze rozumieją, a nasze dobre emocje mogą tylko w tej nowej rzeczywistości pomóc wszystkim się odnaleźć – podsumowała.

Fani komentują post Agnieszki

Pod zdjęciem Agnieszki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani z zachwytem podziwiali piękną relację, jaka łączy Emilkę i Gabrysię. Wzruszające słowa aktorki chwyciły za serce.

- "Wzruszyłam się podczas przeczytania tych pięknych słów! Wspaniale to!", "Nas też niedługo to czeka, Jest Pani wspaniałą mamą i człowiekiem... cudowne przekazywanie uczuć.., przepiękne", "Sama mam to szczęście obserwować jak się rodzi cudowna więź moich córeczek. Świata poza sobą nie widzą, mam nadzieje, że tak już będzie zawsze. Wszystkiego dobrego i jak najwięcej takich cudownych przeżyć" - pisali fani.

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska ponownie została mamą. "Drugie porody są łatwiejsze, polecam"

Zobacz także

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska są przyjaciółkami. Ich relacja sprawdziła się nawet w trudnych chwilach

Daria Widawska przełamała swój największy lęk. Co ją wyjątkowo przerasta?

Mika Urbaniak i Victor Davies o historii swojej miłości i chorobie artystki. "Ktoś musi dawać, a ktoś brać"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/EastNews

Pozostałe wiadomości