Agnieszka Kaczorowska rusza z cyklem spotkań online dla ciężarnych. "Będziemy się wspólnie motywować i ładować"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Agnieszka Kaczorowska coraz chętniej eksponuje ciążowe krągłości. Aktorka niedawno opublikowała w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie i zdradziła fanom małą tajemnicę. Jak się okazuje, gwiazda rusza z filmikami Live na Instagramie. Co tydzień będzie rozmawiać z innym gościem o treningach odpowiednich dla kobiet w ciąży.

Agnieszka Kaczorowska – druga ciąża

Agnieszka Kaczorowska od czasu, gdy publicznie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, bardzo aktywni udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie publikuje zdjęcia eksponujące ciążowe krągłości, a także porusza tematy istotne dla przyszłych mam. Przy okazji nowego postu aktorka zdradziła, że wpadła na świetny pomysł. Gwiazda postanowiła porozmawiać z ekspertami o aktywności fizycznej, jaką mogą wykonywać ciężarne kobiety. Cykl spotkań live zaplanowała na każdy czwartek.

W każdy czwartek o godzinie 18-stej widzimy się na LIVE’IE TUTAJ. Na moim profilu na IG. Co tydzień będę łączyć się z innym gościem, trenerem specjalizującym się w treningach dla kobiet w ciąży

- napisała Agnieszka.

W dalszej części gwiazda zdradziła, że już w najbliższym odcinku (11 marca) przyszłe mamy będą miały możliwość potrenowania z Kasią Bigos. Na koniec nie zabraknie również tańca.

- LIVE’y będę zapisywać. Natomiast na pewno warto się zmobilizować o wyznaczonej godzinie, będziemy się wspólnie motywować i ładować! – dodała Agnieszka.

Fani zachwyceni pomysłem Agnieszki Kaczorowskiej

Nowy post bardzo szybko zyskał uznanie fanów. Internautki, które tak jak Agnieszka, spodziewają się w tym roku dziecka, przyznały, że jest to fantastyczny pomysł. Aktywność fizyczna to ważny element naszego życia, z którego panie nie powinny rezygnować nawet w ciąży. Grunt to robić to bezpiecznie. Rozmowy ze specjalistami mogą więc nie tylko zmotywować ciężarne kobiety do ruchu, ale także rozwieją wszelkie wątpliwości i krążące od wielu lat mity dotyczące uprawiania sportu w "stanie błogosławionym".

- Super ! Czekam z niecierpliwością

- Nie mogę się doczekać. Ja też w ciąży - czytamy pod postem.

Zobacz także:

Agnieszka Kaczorowska będzie pomagać kobietom w ciąży. "Żeby każda z Was mogła skorzystać"

Agnieszka Kaczorowska rozprawia się hejterami. "Nie muszę pracować i zarabiać, mnie pieniądze lecą z nieba"

"Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu". Agnieszka Kaczorowska opublikowała wakacyjne zdjęcie w bikini

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN