Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela planuje wyprowadzkę z Polski? "Wtedy może nas już tu nie będzie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Agnieszka Kaczorowska-Pela robi karierę w świecie mediów społecznościowych. Praca online w roli influencerki pozwala jej wykonywać obowiązki z każdego miejsca na świecie. Dlatego aktorka i tancerka wraz z mężem rozważają wyprowadzkę z Polski. Gdzie chcieliby zamieszkać?

Agnieszka Kaczorowska-Pela - kariera

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 400 tys. osób. Jednak sława to nie tylko blaski, ale również i cienie. Aktorka przekonała się o tym kilka miesięcy temu, kiedy po wpisie dotyczącym "mody na brzydotę" spadła na nią fala krytyki.

Agnieszka postanowiła przekuć hejt w coś dobrego. Wraz z mężem, Maciejem Pelą, powołują stowarzyszenie Hejt Hunters, które ma przerwać rozprzestrzenianie mowy nienawiści w sieci.

- Trzeba podjąć konkretne działania. Stąd nasz pomysł na otwarcie stowarzyszenia (...). Mam nadzieję, że to przyniesie niesamowite efekty. Hejt rośnie w siłę i jest go coraz więcej. Nastroje w społeczeństwie nie są zbyt pozytywne, jesteśmy podzieleni. Hejt ma za zadanie kogoś skrzywdzić, zranić kogoś - mówiła niedawno Kaczorowska-Pela w Dzień Dobry TVN.

Agnieszka Kaczorowska-Pela wyprowadzi się z Polski?

Stworzenie stowarzyszenia nie jest jedyną przełomową zmianą w życiu Agnieszki i Macieja. Gwiazda w wywiadzie dla tygodnika "Party" wyznała, że rozważa wyprowadzkę z Polski. W show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN opowiedział o tym Mateusz Hładki.

- Póki dzieci są małe i rodzina w Polsce, to tej decyzji nie podejmuje, ale być może kiedy jej starsza córka będzie szła do szkoły, zdecyduje się wyprowadzić za granicę - przekazał nasz reporter.

Agnieszka uchyliła nieco rąbka tajemnicy odnośnie potencjalnej przeprowadzki.

- Jedyne, co nas tu, w Polsce, trzyma - bo dużo pracujemy online - to rodzina moja i Maćka. Gdyby nie to, już byśmy kupowali dom za granicą. (...) Kochamy Włochy. Tam się zaręczyliśmy, tam był nasz ślub, kochamy śródziemnomorski klimat. Ale nie wiemy, jak się tam mieszka. Zamierzamy pojechać w kilkumiesięczną podróż, by to sprawdzić. Może wyprowadzimy się z Polski w jakieś miejsce, którego teraz nie bierzemy pod uwagę? - zastanawiała się Kaczorowska-Pela w "Party".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości