Gwiazdy

Grzegorz Hyży zostanie ojcem. Jego żona jest już w 7. miesiącu ciąży. "Toczyliśmy nierówną walkę o coś najcenniejszego"

Gwiazdy

Grzegorz Hyży

Grzegorz i Agnieszka Hyży przez wiele miesięcy trzymali tę wiadomość w tajemnicy. Szczęśliwi małżonkowie ogłosili w mediach, że spodziewają się dziecka. Żona wokalisty wyznała, że po kilku latach starań i marzeń o potomku, wreszcie im się udało.

Agnieszka Hyży jest w ciąży

Agnieszka i Grzegorz Hyży należą do tych par w polskim show-biznesie, które niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Jednak tym razem postanowili zrobić wyjątek, ponieważ na dłuższą metę trudno byłoby im ukrywać fakt, że wkrótce zostaną rodzicami.

Prezenterka jest już w 7. miesiącu ciąży. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się pięknym zdjęciem, na którym trzyma się za sporych rozmiarów brzuszek. W długim wpisie podkreśliła, że wraz z ukochanym długo starali się o pociechę. Gdy tracili nadzieję, los się do nich uśmiechnął.

- Drodzy, każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną właśnie ten czas, który na to zasługiwał... Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze - wyznała Agnieszka Hyży.

Żona Grzegorza chciała osobiście przekazać tę dobrą nowinę. - Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. (...) Uprzedzę pytania, dlaczego to piszę? Bo pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to by dać innym nadzieję - podkreśliła gwiazda.

Agnieszka dodała również, że ona i jej rodzina są bardzo szczęśliwi. Nie chciałaby, aby ktokolwiek zakłócał im ten piękny i magiczny czas w życiu.

Grzegorz Hyży - życie prywatne

Grzegorz Hyży 17 lipca 2015 roku ożenił się z prezenterką telewizyjną Agnieszką Popielewicz. Ich ślub odbył się w Rzymie w Pałacu Senatorskim na Kapitolu.

Wcześniej wokalista był związany z Mają Hyży, z którą ma dwóch synów bliźniaków - Wiktora i Alexandra. W 2013 roku wystąpili razem w programie "X Factor", w którym oboje dotarli do odcinka półfinałowego. Kilka miesięcy po finale talent-show rozstali się i każde z nich ułożyło sobie życie u boku innych partnerów. Teraz Grzegorz spodziewa się kolejnego dziecka.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Grzegorz Hyży – nowa piosenka, nowy wizerunek

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości