Gwiazdy

Agnieszka Grochowska o byciu mamą: "Czasem jestem bliska szaleństwa!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Grochowska podbija USA! Polska aktorka zagrała w filmie "Teen Spirit". Teraz pojawiła się na premierze filmu u boku takich aktorek jak Elle Fanning i Rebecca Hall. Ania Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Agnieszką Grochowską. Czy jako mama w życiu prywatnym czuje większą łatwość grania rodzica w filmach?

Więcej: 

Świat pokochał Borysa Szyca! 

Agnieszka Grochowska zagrała u boku Elle Fanning i Millie Brady w filmie "Teen Spirit" w reżyserii Maksa Minghelli. Grochowska wcieliła się w matkę głównej bohaterki, Violet, która marzy o karierze muzycznej. "Teen Spirit" zadebiutował w ubiegłym roku na prestiżowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Do kin trafił dopiero w kwietniu.

Jak ktoś doświadcza rodzicielstwa, to jest trudne (...) otworzyć dziecku szeroko drzwi i powiedzieć "iść", moja bohaterka otwiera te drzwi i mówi: "ja daję ci tę wolność" (...) Matka jest wsparciem - powiedziała Agnieszka Grochowska.

Agnieszka Grochowska - rodzina, dzieci

Jak zawód aktorki udaje się Agnieszce połączyć z byciem mamą? Agnieszka Grochowska ma dwoje dzieci z Dariuszem Gajewskim. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat w listopadzie 2012 roku - to syn Władysław. Drugie dziecko - również syna - para powitała na świecie we wrześniu 2016 roku.

Ja czasem mam wrażenie, że jestem bliska szaleństwa (...) Jeśli masz dużo zadań, i one są emocjonalne (...) Zastanawiam się, gdzie jest granica wytrzymałości, ile tych emocji jesteś w stanie sobie pomieścić - dodała Grochowska.

To dla Agnieszki ogromny sukces. Do tej pory mówiło się o zagranicznych sukcesach Joanny Kulig i Rafała Zawieruchy. Teraz czas na Agnieszkę Grochowską!

Kim jest Agnieszka Grochowska?

Agnieszka Grochowska urodziła się w Warszawie w 1979 roku. W 2002 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 2003 roku jest aktorką Teatru Studio w Warszawie. Od lipca 2004 roku Grochowska jest żoną reżysera Dariusza Gajewskiego. W 2012 roku urodził się ich syn Władysław, w 2016 roku urodził im się drugi syn - Henryk.

Zobacz też: Tomasz Kot zagra u boku Angeliny Jolie w produkcji Marvela?

Pozostałe wiadomości