Gwiazdy

Agnieszka Dygant wybrała się na urlop. Błogi relaks zakłóciła niespodziewana choroba: "Dziesiątkuje szeregi"

Gwiazdy

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant pochwaliła się w sieci kadrem z urlopu. Aktorka wybrała się na Mazury, by cieszyć oczy malowniczymi krajobrazami. Niestety błogi wypoczynek przerwała niespodziewana choroba. "U nas rotawirus dziesiątkuje szeregi" – zdradziła fanom.

Agnieszka Dygant na wakacjach

W tegoroczne wakacje Agnieszka Dygant postanowiła zregenerować siły w otoczeniu mazurskich krajobrazów. Aktorka wybrała się w okolice Ełku, a zdjęciami pięknych, zielonych terenów pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie. Niestety podczas urlopów musimy być przygotowani na niespodzianki, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Jedną z nich gwiazda postanowiła podzielić się z fanami. Jak przyznała, błogi relaks przerwał niespodziewany gość – rotawirus.

Co u Państwa ? U nas rotawirus dziesiątkuje szeregi … Zdjęcia raczej na kontraście do sytuacji dla podniesienia morale

- czytamy pod zdjęciem.

Zdjęcie Agnieszki natychmiast zauważyli fani. W komentarzach życzyli aktorce i najbliższym dużo zdrowa i siły. Jedna z obserwatorek zwróciła uwagę na częste choroby. Jak przyznała, ciągle słyszy się o różnych wirusach. W jej przypadku dzieci przez całe wakacje borykały się z bostonką.

- "Widoków zazdroszczę, rotawirusa przechodziłam i współczuję", "Ciągle jakieś wirusy. My mieliśmy cudne wakacje, cała wielka familia razem, a najmłodsze dzieciaki zarażały się wzajemnie bostonką. Ehhhh. Pięknego odpoczynku mimo wszystko" - pisali fani.

Rotawirus – co to?

Rotawirusy są rozpowszechnione właściwie na całym świecie i praktycznie każde dziecko ma z nimi kontakt. Na zakażenie narażeni są przede wszystkim najmłodsi, którzy uczęszczają do żłobków i przedszkoli. Wystarczy dotknięcie przedmiotów, mebli, zabawek, na których wirus może się utrzymywać, by zaraziła się kolejna osoba.

Objawami rotawirusa są: wymioty, wodnista biegunka oraz gorączka, przez co dziecko może szybko się odwodnić. Rotawirus u dorosłych przebiega nieco łagodniej.

Zobacz wideo: Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk wybuchową parą

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości