Gwiazdy

Agnieszka Dygant świętuje 11. urodziny syna. W sieci opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Gwiazdy

Równo 11 lat temu Agnieszka Dygant została mamą. Choć aktorka nie zdradza zbyt wiele szczegółów dotyczących prywatnego życia, tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych sentymentalne zdjęcie i pochwaliła się, jaką niespodziankę przygotowała dla syna Xawerego.

Agnieszka Dygant 11 lat temu została mamą

Agnieszka Dygant oraz Patrick Yoka w 2010 roku doczekali się syna Xawerego. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku młodzieniec obchodzi 11. urodziny. Z tej okazji Agnieszka opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie z przeszłości i upamiętniła ważny dzień. Ponadto aktorka zadbała o to, aby mimo pandemii urodziny syna były wyjątkowym dniem. Gwiazda zorganizowała imprezę niespodziankę, a efektami pochwaliła się na Instatory.

Aktorka bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, ale 11 urodziny syna to jest powód, żeby się pochwalić

– powiedział Mateusz Hładki.

Przyjęcie niespodzianka

Agnieszka Dygant aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Mimo wszystko aktorka chroni prywatność swoich bliskich, niewiele mówi o rodzinie i ukrywa wizerunek syna. W dniu 11. urodzin Xawerego aktorka pokazała fanom, jak wyglądała impreza niespodzianka, którą dla niego przyszykowała.

Jak na prawdziwe przyjęcie przystało, nie zabrakło tortu. Ciasto ozdobione mini bezami i makaronikami wygadało imponująco. Aktorka zdradziła także jakie prezenty otrzymał nastolatek. Jako wielki pasjonat wikingów, otrzymał tematyczny T-shirt i książkę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Piotr Adamczyk o "Listach do M." i filmowej żonie: "Z Agnieszką Dygant znamy się od dziecka"

Agnieszka Dygant wspomina Krystynę Rutkowską-Ulewicz. "Była młodzieńcza i wesoła, z tym swoim ochrypłym, fajnym śmiechem"

Tomasz Kot chętnie wróci na plan "Niani". Przypomniał sobie jednak, że musi przeprosić Agnieszkę Dygant

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości