Gwiazdy

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcie syna. Show skradła fryzura 11-latka. "Jakie fajne włosy ma Xawery, oryginalne"

Gwiazdy

Jakub Kaminski/East News

Agnieszka Dygant udostępniła na instagramowym profilu zdjęcie 11-letniego Xawerego. Aktorka nie należy do grona znanych mam, które ochoczo pozują ze swoimi pociechami. Co więcej, rzadko też publicznie mówi na temat syna. Tym razem zrobiła wyjątek, co było strzałem w dziesiątkę, bo pod postem komplementów nie brakuje.

Agnieszki Dygant w polskim show-biznesie nikomu nie trzeba przedstawiać, ale jej syna – już tak. Ceniona aktorka, którą widzowie TVN-u pokochali za rolę Frani Maj, strzeże prywatności chłopca. Przed pandemią nie zabierała go na ścianki, a na jej Instagramie próżno też szukać rodzinnych ujęć. Aż do teraz! Aktorka bowiem udostępniła zdjęcie syna Xawerego, który jest owocem związku z reżyserem i scenarzystą Patrickiem Yoką.

Agnieszka Dygant jest pod wrażeniem inteligencji syna

Aktorka opublikowała fotografię, która przedstawia, jak 11-latek dzielnie wykonuje zadania na platformie.

- Czy wiecie, ile kręgów szyjnych ma żyrafa? 7 - czyli tyle, co człowiek i każdy inny ssak. A wiecie, kto mi o tym powiedział? Xawery. Któregoś dnia oglądaliśmy film przyrodniczy. Xawi zobaczył zwierzę i ni stąd, ni zowąd, zrobił mi mini-wykład. Jak widać, nie zawsze można być mądrzejszym od czwartoklasisty… - napisała.

- Uważam, że budowanie poczucia pewności siebie u swoich pociech jest niezmiernie ważne. Dziecko jest w stanie przywołać swoją wiedzę w najmniej oczekiwanych momentach. Ta umiejętność pomaga w dorosłym życiu w kontaktach międzyludzkich, czy podczas dokonywania trudnych wyborów życiowych – dodała.

Fani są pod wrażeniem fryzury syna Agnieszki Dygant

Choć aktorka zgodna jest ze swoim postanowieniem i tak jak Agnieszka Kaczorowska-Pela nie pokazuje twarzy dziecka, to post ten spotkał się z miłym odzewem. Fani po raz pierwszy mogli zobaczyć bujną fryzurę Xawerego: "Aleee ma super afro. Czaaad ", "Co za burza....... włosów", "Jakie fajne włosy ma Xawery, oryginalne", " Niezła czupruna, prawie jak pan Wodecki " - czytamy pod postem.

Zobacz także:

Co słychać u Piotra Lato z pierwszej edycji "Big Brothera"? Po 20 latach spełniło się wreszcie jego marzenie

Anna Dudek 24 lata po skończeniu liceum, podeszła do egzaminu maturalnego. "Musiałam spróbować"

Jak uchronić dziecko przed porwaniem? "Są pewne zachowania, które mogą utrudnić sprawcy działanie"

Zobacz wideo: Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk wybuchową parą

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości