Gwiazdy

Agnieszka Dygant po latach spotkała koleżankę z planu. "Kasia, kiedy Ty tak wyrosłaś!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Dygant i Katarzyna Zawadzka poznały się na planie serialu "Prawo Agaty". Teraz ponownie ich drogi się skrzyżowały, a relację z tego spotkania zamieściły w mediach społecznościowych. Nie zabrakło wspomnień i odniesień do produkcji TVN.

Serial "Prawo Agaty" który emitowany był w latach 2012 - 2015 na antenie TVN zaskarbił sobie wielu fanów. Telewidzowie ochoczo zasiadali przed ekrany, by śledzić losy prawniczki, którą grała Agnieszka Dygant. W obsadzie znalazły się również takie nazwiska jak: Leszek Lichota, Daria Widawska, Małgorzata Kożuchowska, Marian Opania czy Katarzyna Zawadzka, która jako Aniela Bylińska dała się poznać szerszej publiczności.

Agnieszka Dygant spotkała się z Katarzyną Zawadzką

Teraz po latach drogi aktorek ponownie się przecięły, ale tym razem nie na planie zdjęciowym. Panie swoim entuzjazmem postanowiły podzielić się z fanami. Obie na swoich instagramowych kontach zamieściły serię fotografii. Pozują w długich, czarnych sukniach z odkrytymi ramionami, a ich największymi ozdobami są szerokie uśmiechy.

Co za spotkanie! Kasia ♥️ kiedy Ty tak wyrosłaś! Piękna, zdolna, stylowa. Spotkałyśmy się przy "Prawie Agaty", a później prawie wcale, aż tu nagle taka delicja znienacka

- napisała Agnieszka Dygant.

Katarzyna Zawadzka o pierwszym spotkaniu z Agatą Dygant

Z kolei z postu Katarzyny Zawadzkiej dowiadujemy się, jak wspomina pierwsze spotkanie z Agatą Dygant.

- Pamiętam jak stresowałam się przed pierwszym dniem zdjęciowym serialu "Prawo Agaty" na myśl o spotkaniu z Agnieszką Dygant. Byłam chwilę po skończeniu szkoły teatralnej , Agę oczywiście znałam już z fantastycznych ról filmowych czy serialowych i bardzo chciałam spotkać się z nią w pracy. Wyjątkowa aktorka, kobieta o niebywałej klasie, świadomości i niewyczerpanym źródle energii. Czas z Tobą czy zawodowo, czy prywatnie zawsze inspirujący i niezapomniany - wyjaśniła.

Pod postami aktorek posypały się liczne komplementy. Internauci zgodnie przyznali też, że z wielką przyjemnością obejrzeliby kontynuację serialu. "Może to jakiś znak, żeby nakręcić kolejny, nowy sezon "Prawa Agaty". Jesteście piękne. Pozdrawiam", "Aniela i Agata! Czekamy na powrót najlepszego serialu w Polsce!", "A już miałam nadzieję, że "Prawo Agaty" ponownie się kręci". "'Prawo Agaty' to był świetny serial" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Na planie serialu "Prawo Agaty"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości