Gwiazdy

Agnieszka Dygant razem z przyjaciółmi odpoczywa nad Bałtykiem. "Jak na rybkę to tylko z Kotem"

Gwiazdy

Piotr Bławicki/East News

Wakacje z przyjaciółmi potrafią wprawić w nas w dobry nastrój. Wie coś o tym Agnieszka Dygant, która wraz z Darią Widawską i Tomaszem Kotem spotkała się nad polskim morzem. Aktorka w sieci pochwaliła się wspólnym zdjęciem z wypadu na rybę.

Wakacje gwiazd nad polskim morzem

W wyniku pandemii i obostrzeń wiele osób zdecydowało tegoroczne wakacje spędzać w kraju. Piękny Bałtyk upodobały sobie także gwiazdy. W mediach społecznościowych aż roi się od zdjęć celebrytów pozujących na tle morza lub wydm. Wolne chwile nad wodą spędza także Agnieszka Dygant. Jakiś czas temu aktorka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mamą. Teraz opublikowała radosną fotografię z przyjaciółmi.

Idziemy na rybę!

- czytamy pod zdjęciem.

Agnieszce towarzyszy przyjaciółka Daria Widawska oraz kolega po fachu Tomasz Kot. Czy znajomi wyjechali na wspólne wakacje, a może spotkali się w jednej miejscowości przypadkowo? Tego nie wiemy, ale widać, że wszyscy świetnie się bawią.

Fani żartobliwie komentują zdjęcie aktorów

Nowe zdjęcie Agnieszki nie przeszło niezauważone. Internauci licznie komentowali fotografię aktorów, życzyli miłego wypoczynku i pięknej pogody. Nie zabrakło także żartobliwych wpisów.

Jak na rybkę to tylko z Kotem

– podkreśliła jedna z fanek.

Pod nowym postem znalazło się też mnóstwo wpisów, w których internauci z sentymentem wspominali stare czasy, kiedy to Agnieszka razem z Tomaszem tworzyli serialową parę państwa Skalskich w produkcji "Niania Frania".

Państwo Skalscy i "Prawo Agaty" razem. Super Was widzieć razem

- czytamy.

Daria Widawska i Agnieszka Dygant są najlepszym przykładem na to, że i w show-biznesie istnieje prawdziwa przyjaźń. Aktorki stały się najlepszymi koleżankami od czasu poznania się na planie jednego z polskich seriali. Zobaczcie wywiad:

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości