Gwiazdy

Agnieszka Dygant nigdy nie wychodzi z domu bez makijażu. Teraz pokazała się w wersji sauté

Gwiazdy

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant poruszyła w sieci temat makijażu. Jak się okazało, temat ten budzi sporo kontrowersji, a kobiety dzielą się na dwie grupy. Takie, które w naturalnej wersji czują się swobodnie, a także te, które bez pomalowanych oczu czy ust nie wyjdą z domu.

Agnieszka Dygant bez makijażu

Agnieszka Dygant to aktorka, która znana jest z ogromnego dystansu do świata i własnej osoby. Niedawno gwiazda opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie bez grama makijażu. Pod fotografią zamieściła opis, który poruszył fanki do dyskusji.

W świecie perfekcjonizmu, filtrów i mediów społecznościowych każda kobieta i dziewczyna chciałaby wyglądać idealnie. Wpasowanie się w kanon piękna stało się już normą. Pytanie tylko, po co dążyć do czegoś, co tak naprawdę nie istnieje? Zamiast stać godzinę przed lustrem, dokładając kolejną warstwę pudru, może lepiej zająć się czymś bardziej wartościowym? Niestety, jak się okazuje, kwestia wyglądu i maskowania swojego naturalnego piękna związana jest nie tylko z chęcią dążenia do perfekcji, ale przede wszystkim z wieloma kompleksami.

Wychodzicie czasem z domu bez makijażu? Ale tak zupełnie bez, że nawet rzęsa, nawet korektor pod oczami! Że zupełnie nic? Osobiście - nigdy!

- napisała pod zdjęciem.

Agnieszka sama przyznała, że choć ostatni kadr przedstawia ją w wersji sauté, nigdy w życiu nie wyszłaby w takim stanie z domu.

Fani reagują na post aktorki

Pod nowym zdjęciem aktorki bardzo szybko pojawiły się pierwsze komentarze. Internauci dzielili się swoimi opiniami. Część pań podzieliła zdanie Agnieszki i przyznała, że bez lekkiego makijażu nie wychodzą z domu. Inne zaś pisały, że "naturalność" to ich drugie imię, a podkładu czy tuszu do rzęs używają od święta.

Zdarza się, ale czuje się wtedy jak nieubrana

Kurczę, mam naczynka popękane na twarzy, nawet śmieci wyrzucić chodzę w lekkim podkładzie

Od półtora roku chodzę tak cały czas i nie ze względu na pandemię. W końcu zaakceptowałam moją cerę, pomimo że mam problem z przebarwieniami

Chociaż brew musi być ogarnięta

pisali fani.

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk wybuchową parą

Zobacz także:

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcie z kolegami ze szkoły filmowej. Kogo z nich możemy oglądać na ekranach?

Agnieszka Dygant składa urodzinowe życzenia Piotrowi Adamczykowi: "Znam go od dziecka i kocham jak brata"

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcie sprzed 16 lat. "Piękna, ale im starsza, tym piękniejsza"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości