Gwiazdy

Fani nie rozpoznają Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka znów zaskoczyła wyglądem

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Dodatkowo, ze względu na swój charakterystyczny rockowy wygląd i rzucające się w oczy stylizacje, wiele osób momentalnie ją rozpoznaje. Teraz wpadła na pomysł, jak tego uniknąć i zaskoczyła wyglądem fanów.

Styl Agnieszki Chylińskiej

Od początku kariery Agnieszka nie kierowała się najnowszymi trendami, lecz szła za głosem serca. Najpierw kochała czarną barwę, ciężkie buty oraz mocny makijaż. Potem po wydaniu "Modern rocking" stawiała na niezwykle kobiece stylizacje. Kilka lat później znów zmieniła kierunek i do dziś wierna jest outfitom nawiązującym do muzyki punkowej i rockowej. Nie boi się szokować i stawiać na zaskakujące elementy garderoby. Jej ostatni wybór wywołał kontrowersje wśród fanów.

Kamuflaż Agnieszki Chylińskiej

Wraz z nadejściem koronawirusa, przyszła moda na różnorakie maseczki. Choć większość z nas wybiera klasyczne modele, zdarzają się i okrycia twarzy inspirowane np. bohaterami filmowymi. Właśnie taką wersję wybrała Agnieszka Chylińska.

Na swoim Instagramie udostępniła ujęcie z wycieczki rowerowej, na którym widzimy ją ubraną w fluorescencyjny zielony kask rowerowy i ciepłą bluzę, a także wyjątkową chustę. Na materiale naciągniętym przez Agnieszkę aż po oczy widzimy idealnie odwzorowaną twarz Jokera z amerykańskiego dramatu psychologicznego Todda Phillipsa. Fotografię podpisała:

Dziś już nikt mnie nie poznaje

Pod zdjęciem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy zaskoczonych fanów, którzy piszą m. in.:

W tej masce, to tylko po głosie poznałabym

Tak chyba najlepiej aby trochę spokoju zaznać

czy

Pokazało mi się to foto i myślę: Boże, kto to? I potem patrzę, a to Chylińska

Rzeczywiście trzeba przyznać, że wokalistka zainwestowała w naprawdę dobry kamuflaż!

Agnieszka Chylińska wznawia jubileuszową trasę koncertową: "Będą to koncerty bezpieczne". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości