Gwiazdy

Agnieszka Chylińska: "Ludzie o mnie czytają, ale mnie nie znają". Opisała, co jej się przydarzyło podczas spaceru

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Chylińska zamieściła na swoim profilu na Instagramie bardzo ważny tekst o cieniach popularności. Artystka podkreśliła w nim, że bardzo ciężko będąc osobą popularną, nawiązać nawet zwykłą rozmowę na ulicy. Miejscem, gdzie jest absolutnie sobą stała się dla niej scena.

Chylińska o popularności w życiu codziennym

Agnieszka Chylińska w swoim wpisie wspomniała, że ludzie, których spotyka na co dzień, oczekują, że będzie zachowywała się dokładnie tak, jak w telewizji. Wokalistka podzieliła się ze swoimi obserwatorami historią, która obrazuje, jak reagują na nią ludzie.

- Ostatnio facet z psem szedł, a pies był piękny i ja aż się zatrzymałam, żeby temu facetowi powiedzieć, że ma psa pięknego. To ten facet jak mnie rozpoznał, to od razu monolog o mojej twórczości, co fajne, a co nie jest fajne. A ja myślę: chłopie, czy ja łeb swój muszę jak kask po pracy odwiesić na kołek, żebyś Ty poczuł, zrozumiał, że ja psem chciałam się werbalnie zachwycić, a nie słuchać wykładów o mnie? - napisała Chylińska

Chylińska ufa tylko najbliższym

Artystka podkreśliła, że wielokrotnie została oszukana, okradziona i "użyta" i dlatego nie jest w stanie być spontaniczna jak kiedyś. Dobre chęci zastąpiła dystansem i brakiem wylewności.

- Jak słyszę przez telefon: proszę nam zaufać, jesteśmy poważni, to zawsze jest na odwrót i tylko potem niektórzy się dziwią, że ta Chylińska taka zdystansowana... - wyjaśniła. - Tylko sprawdzeni przyjaciele, bliscy, rodzina - i TEN MOMENT, gdy stoję na scenie - są dla mnie miejscem, gdzie w pełni mogę dawać siebie innym. Bez strachu, otwarcie... - dodała.

Zobacz wideo: Agnieszka Chylińska w salonie dźwięku

Zobacz także:

Gdzie można wyjechać na wakacje bez testów i kwarantanny? "Jest kilka krajów, które wprowadziły bardzo liberalne sposoby podróżowania"

Królestwo Kabuto pod Radomiem – prawda czy fikcja?

Amisze – kim są, jaka jest ich historia? Fakty i ciekawostki o amiszach

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości