Gwiazdy

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. Opublikowała piękne zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Agnieszka Antosik

Agnieszka Antosik spodziewa się dziecka. Uczestniczka drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" radosną informację przekazała za pośrednictwem Instagrama, publikując wyjątkowe zdjęcie. Pod postem posypały się liczne gratulacje.

Agnieszka Antosik - "Ślub od pierwszego wejrzenia 2"

Agnieszka Antosik jest uczestniczką drugiej edycji programu, który zdobył serca Polek i Polaków. Eksperci sparowali kobietę z Marcinem Wichrowskim i wiele wskazywało na to, że ich małżeństwo ma szansę przetrwać. Para starała się spędzać razem czas z dala od kamer, a w dniu decyzji oznajmili, że będą kontynuować swoją miłosną przygodę. Do czasu, bo niedługo po zakończeniu emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia 2" - rozwiedli się.

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Każde z nich poszło w swoją stronę, a Agnieszka odnalazła miłość u boku innego mężczyzny. - To nie bajka - to moje życie, które sobie wymarzyłam. To nie jest spełnienie marzeń - to jest spełnianie marzeń i szczyt góry, którą sobie obrałam za cel. Tak nagradzam siebie za cały rok ciężkiej pracy. Tak buduję relację z moim ukochanym - napisała pod serią zdjęć z greckich wakacji.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży

Agnieszka jest nie tylko pasjonatką podróży, lecz i edukacji najmłodszych. Założyła Akademię Młodego Umysłu, a na jej profilu na Instagramie odnajdziemy wiele fotografii związanych z pracą. Teraz byłą uczestniczkę programu czeka kolejna ważna rola. Zostanie bowiem mamą, o czym poinformowała swoich obserwatorów.

A&A&…

Opisowi towarzyszy wyjątkowe zdjęcie, na którym widzimy Agnieszkę na tle zachodzącego słońca z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuchem. Pod postem od razu posypały się liczne gratulacje, w tym od uczestniczek programu. - Moje gratulacje. Przecudowne wydarzenie dla Was - skomentowała Julia Gołębiowska. - Gratulacje Aga - dodała Ania Wróbel.

Zobacz wideo: Co w ich życiu zmienia "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia? Źródło: Dzień Dobry TVN

- "Cudowne wieści!", "Ojej, ale niespodzianka. Gratulacje", "Parę dni temu widziałam Panią na mojej ulicy z brzuszkiem", "Zdjęcie petarda", "Gratuluję" - napisali inni obserwatorzy konta Agnieszki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości